СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк швидко скинути останні кілограми


Якщо ви тренуєтеся досить довго, то таке може трапиться і з вами. Ви близькі до своєї мети, просто ще лишається кілька лишніх кілограмів, які потрібно спалити, і, раптом, втрата ваги зупиняється. Правда, чим ближче до своєї мети, тим складніше стає втрата ваги. Ви стали менше їсти і ваше тіло стало звикати до навантажень і стало ефективніше використовувати енергію. На даний момент, у вас є вибір, що зробити. Ви можете або прийняти свою вагу і перейти до інших цілей або спробувати застосувати декілька хитрощів, щоб позбутися від цих останніх декількох кілограм.

як швидко скинути останні кілограми

Змінити свої уподобання в їжі


Коли ви намагаєтеся позбутися від цих останніх декількох кілограмів, ви можете виявити, що невеликі хитрощі тут і там з часом можуть принести результати. Перше, що потрібно зробити, це почати з вашої дієти. Якщо ви не хочете різко скорочувати споживання калорій, щоб не вистачило енергії для тренувань, то невеликі коректування в їжі у загальній складності дадуть позитивний результат. Замість того, щоб скорочувати продукти, подумайте, як і чим їх можна замінити.

- Перехід від 1% молока на знежирене молоко.

- Використовуйте грецький йогурт або знежирений майонез замість продукту з повною жирністю.

- Перевірте етикетки на продуктах, які ви їсте кожен день, і знайдіть більш легкі версії, щоб скоротити калорії.

- Додайте більше клітковини в свій раціон, щоб відчувати себе ситим і є менше калорій.

- Їжте менші порції.


Удар по кардіо тренуваннях


Щоб подолати плато необхідно змінити свої тренування. Зміна рутинного кардіо тренування і додавання інтенсивності може допомогти вам скинути вагу, просто переконайтеся, що ви не перестаралися і не виконуєте дуже багато вправ:


- Додати нову діяльність: Будь-який новий вид діяльності, будь то тренажери, які ви не використали раніше, нові вправи або групові заняття можуть стимулювати ваше тіло по-різному, допомагаючи вам спалювати більше калорій.

- Зміна інтенсивності: висока інтенсивність тренувань може допомогти вам спалювати більше калорій і збільшити спалювання калорій після тренування. Раз або два рази в тиждень, додавайте інтенсивності тренування, працюючи важче на одній з ваших звичайних тренувань або спробувати тренування з найвищою інтенсивністю для реального результату.

- Зміна тривалості: Просто додавши додаткові 5 або 10 хвилин в один або два тренування в тиждень можна збільшити витрату калорій.

- Спробуйте інтервальні тренування або кроссфіт, які спалюють більше калорій протягом більш короткого періоду часу. Коли тренування проходить на відкритому повітрі, виконуйте короткі спринти або виберіть 8-10 вправ з високою інтенсивністю (наприклад, присідання, випади, станова тяга, жим стоячи, віджимання тощо) і виконуйте їх одне за іншим без відпочинку між ними.


Трохи важкого тренування


Якщо ви не піднімаєте тяжкості, то впровадження такої програми на даному етапі може допомогти вам надати імпульс вашої втрати ваги і спалювати більше калорій. Силове тренування є вирішальним для втрати жиру. Якщо ви вже піднімаєте ваги і ви досягли плато, це час, щоб змінити свою рутину. Кожні шість тижнів, виконайте одну або кілька з таких дій:


- Змінити вправи: Якщо ви робите підйом штанги на біцепс, перейдіть на гантелі або тренажери. Якщо ви робите віджимання, виконуйте їх на фітболі.

- Зміна методу тренування: Наприклад, якщо ви робите вправи сетами (тобто 3 підходи по 6 повторень) перейдіть до пірамід або супер сетів. Якщо ви виконуєте вправи на тренажерах, перебудуйте своє тренування так, щоб додати більше інтенсивності кожній групі м'язів.

- Зміна ваги / повторень: Якщо ви робите 12 повторень кожної вправи, збільште свою робочу вагу так, щоб ви могли тільки завершити 8 повторень. Додавайте повторення щотижня, поки ви не зможете зробити 16 повторень потім збільште вагу знову.

- Зосередитися на гнучкості: Спробуйте додати йогу або пілатес в щотижневий план тренувань, щоб спалювати більше калорій і збільшити гнучкість, стійкість і витривалість. Створення навіть невеликих змін у вашій програмі може дати результат із плином часу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації