СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк швидко схуднути на 10 кг за 5 днів


Практично всі впевнені, що перше враження про людину безпосередньо залежить від її зовнішності. Безумовно, посмішка і привабливість притягують, але що робити, якщо ваша проблема, це зайва вага? У такій ситуації доведеться худнути. Але може виявитися і так, що важлива подія вже через кілька днів, а стрілка ваг не хоче опускатися.

З цієї причини досить часто доводиться шукати методики, що дозволяють швидко схуднути за 5 днів на 10 кг. При цьому важливо добитися результату і не нашкодити організму, адже п'ять днів дуже короткий період і, відповідно, знижувати вагу доведеться дуже швидко. Тут будуть доречні і фізичні вправи і дієта, але остання має особливо важливе значення.


Дієта, щоб швидко схуднути на 10 кг за 5 днів


Як швидко схуднути на 10 кг за 5 днів

Отже, у вашому розпорядженні всього п'ять діб. Спробуємо схуднути за 5 днів на 10 кг. В результаті простих розрахунків отримуємо, що кожен день маса тіла повинна зменшуватися на два кілограми. Це дуже велика цифра. Будьте готові до того, що зменшуватися буде не тільки жирова тканина, але і м'язова. Крім того, організм буде втрачати воду.

В першу чергу, підбирається дієта, щоб швидко схуднути за 5 днів на 10 кг. Особливо ефективною буде монодієта. В якості прикладу можна розглянути капустяний варіант:


  • Сніданок полягає у вживанні свіжого салату з будь-якого виду капусти, заправленого лимонним соком. Пити можна воду або зелений чай.
  • Другий сніданок – можете випити склянку кефіру.
  • На обід можна приготувати парні котлети з капусти, зварити борщ без м'яса і обов'язково салат.
  • Полудень включає свіжий салат з капусти.
  • На вечерю можна легкий салатик або парочку голубців з капусти і гречки без м'яса.

Як бачите, протягом 3-4 днів доведеться їсти тільки капусту в будь-якому її вигляді. При бажанні ви можете замінити овочі іншим продуктом, наприклад, гречаною крупою, вівсяною кашею, яблуками і так далі. Але сенс залишається один – вживання тільки один вибраний продукт. Протягом п'ятого дня потрібно акуратно і повільно виходити з дієти вживати легкі супи і каші.


Чи є сенс тренуватися


Тепер спробуємо з'ясувати, а чи є сенс мучити себе тренуваннями, якщо потрібно швидко схуднути на 10 кг за 5 днів. Звичайно, вправи дають потрібний ефект. Але тут потрібно врахувати, що організм буде недоотримувати калорії і підвищені навантаження можуть викликати виражену слабкість. З цієї причини при використанні суворих дієт і під час голодування від тренувань краще відмовитися. Особливого ефекту за п'ять днів ви не побачите, а ось організм виснажите.

Зовсім інакше справи йдуть з БАДами. Якщо ви з'ясовуєте, як швидко схуднути за 5 днів на 10 кг, підберіть попередньо жироспалювачі. Це особливі препарати, дія яких спрямована на прискорення обміну речовин і розщеплення жирів. При цьому буде виділятися енергія і ви не будете відчувати слабкість. Але особливо важливо те, що подібні добавки знижують апетит.

Найбільш великою популярністю користуються такі добавки, як Asia Black-25, Black Spider 25 Ephedra, Red Wasp 25, Diablos ECA Fire Caps. Вони мають натуральний склад і ніяких синтетичних компонентів. За рахунок цього приймати їх можна тривало до досягнення результату.

Діють жироспалювачі за рахунок входячих до їх складу екстрактів рослин. Окремо виділяються ЕКА комплекси, де головними складовими є ефедрин і кофеїн. При вживанні таких препаратів важливо приймати капсули в ранковий час, щоб не порушити сон. Вже після прийому першої таблетки буде помітний приплив сил і зниження апетиту, а значить, ви зможете легко перенести дієту, навіть саму строгу.


Висновок :


А тепер хочу сказати ще паро слів, за 5 днів скинути 10 кг майже не реально! А якщо і ви досягнете такого результату, то ви нашкодите своєму здоровю! Також, від такої швидкої втрати ваги у вас обвисне шкіра, вона не вспіє зменшитись. адже зараз вона у вас розтянута. Є шанси заробити проблеми зі шлунком. Також, після такої різкої втрати ваги, після закінчення дієти шанси дуже дуже великі, що ви вернте все втрачене, а може навіть і більше! Ваш обмін речовин не вспіє так швидко перестроїтись. Я вважаю, що це дурна затія спробувати за 5 днів скинути аж 10 кг! Я раджу краще потратити більше часу но зато нормально скинути лишні кілограми.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації