СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за місяць на 5-7 кг


Рано чи пізно з'являється бажання скорегувати свою фігуру і зробити її більш привабливою. Звичайно, досягати цього потрібно поступово, але може виявитися і так, що ви обмежені в часі. У такій ситуації важливо правильно скласти меню і з'ясувати, як схуднути за місяць на 5-7 кг з його допомогою.


Раціональне харчування як запорука успіху


В першу чергу, важливо переглянути свій раціон. Звичайно, з перших днів відмовитися від усіх ласощів і сісти на строгу дієту не вийде, та й цього не потрібно. Будемо привчати свій організм до правильного харчування поступово.

Як схуднути за місяць на 5-7 кг

Почнемо з першого тижня. Протягом цього часу потрібно починати їсти не менше п'яти разів на добу. При цьому основний прийом їжі буде три рази і два перекуси. Важливо скоротити обсяг порції і збільшити кількість рідини, що надходить в організм.

Протягом перших днів ви будете відчувати голод, але поступово звикнете їсти маленькими порціями. До того ж рекомендується спланувати день так, щоб останній прийом їжі був за 3-4 години до сну. Тоді калорії будуть витрачатися, а не відкладатися у вигляді жирових запасів.

Протягом другого тижня переходимо на правильне харчування. Продовжуємо їсти маленькими порціями п'ять разів на добу, але при цьому виключаємо жирні і смажені страви, обмежуємо цукор і сіль, а також повністю прибираємо алкогольні напої. Вже в результаті цього ви помітите видимі ефекти.

З'ясовуючи, як схуднути за місяць на 5-7 кг, не варто забувати про корисні продукти, в першу чергу, це овочі та фрукти. Також потрібно їсти каші і зелень. Підвищувати їх обсяг потрібно протягом третього тижня.

Протягом четвертого тижня залишається лише закріпити результат. Ви вже звикли їсти маленькими порціями, не шукаєте перекусів перед сном і навчилися випивати за добу не менше двох літрів води. Навіть якщо дотримуватися тільки цих правил, ви зможете домогтися результату.


Вправи і не тільки


Тепер спробуємо з'ясувати, як схуднути за місяць на 5-7 кг за допомогою фізичного навантаження. Звичайно, тренуватися вам доведеться особливо ретельно, тому, якщо у вас немає ніякої фізичної підготовки, краще доповнити вище описане харчування елементарними вправами. Це можуть бути наступні види тренувань:

Це найпростіші вправи, виконувати які може кожен бажаючий. При грамотному складанні раціону ви будете отримувати достатню кількість енергії, щоб тренуватися. Якщо ж сил все одно немає, можна спробувати схуднути.

Чудовим прикладом є такі препарати, як Diablos Hyperburn V-10, Black Mamba Hyperrush, Methyldrene Elite 25, Diablos ECA Fire Caps. Вони мають рослинний і не викликають ніяких негативних наслідків. Активними компонентами виступають екстракти таких рослин, як кайєнский перець, родіола, аралія, зелений чай, ортилія, ефедра і так далі. Під впливом цих трав спостерігається прискорення обміну речовин і метаболізму. До того ж стимулюється розщеплення жирів.

Для тих, хто ще думає, як схуднути за місяць на 5-7 кг, використання жироспалювачів в поєднанні з раціональним харчуванням і помірними фізичними вправами будуть ідеальним варіантом.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації