СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за два місяці на 10 кг


Для того щоб відображення в дзеркалі радувало око, потрібно стежити за власною фігурою. Але часом усвідомлення цього приходить вже тоді, коли стрілки ваг далекі від бажаних цифр. Ось тут і виникає питання: як знизити свою вагу і при цьому не нашкодити організму.

Як правило, найбільш безпечні методики розраховані на велику кількість часу. Іншими словами, ви можете схуднути за 2 місяці на 10 кг і при цьому не спровокувати негативні наслідки. Більш швидкі схеми можуть нашкодити вашому організму.


Чи можна схуднути без дієти


Як схуднути за два місяці на 10 кг

Намагаючись схуднути за два місяці на 10 кг, потрібно з'ясувати, чи можна домогтися результату, не використовуючи строгі дієти. Безумовно, так. Справа в тому, що дієта, це різке обмеження певних продуктів. Ви можете їсти протягом трьох днів тільки капусту або гречку або взагалі відмовитися від їжі протягом доби. Результат буде помітним, але короткочасним. Вже через тиждень кілограми повернуться.

Для того щоб не допустити цього достатньо знижувати вагу повільно. Відповідно, для того щоб схуднути за 2 місяці на 10 кг, досить дотримуватись елементарних правил харчування:


  • відмовитися від випічки, жирного, консервів і крохмалю;
  • приймати їжу 5-6 разів на добу;
  • скоротити порції;
  • їсти овочі і фрукти;
  • пити не менше двох літрів води.

Таким чином, ви не будете голодувати, а правильно підібрані продукти допоможуть вам змусити працювати органи травлення правильно, тобто засвоювати всі потрібні речовини і при цьому не відкладати жирові клітини.


Тренування і тільки тренування


Два місяці, це тривалий період. За цей час можна скинути вагу тільки за рахунок фізичних вправ. Звичайно, вам доведеться працювати над собою. Ідеальним планом є кардіотренування через день і силові вправи також 3-4 рази в тиждень.

Безумовно, якщо ви хочете схуднути за 2 місяці на 10 кг, потрібно починати з малих навантажень. У той же час, бігати потрібно не менше 30 хвилин, так як лише так ви зможете запустити процес жироспалювання. Що стосується силових вправ, то краще порадитися з досвідченим тренером, який складе схему тренувань, що дозволяє вам схуднути за два місяці на 10 кг.

Якщо сил не вистачає на виконання вправ, а голод не дає можливості скоротити обсяги порції, можна підібрати безпечні жироспалювачі. Відмінним варіантом є такі препарати, як Black Spider 25 Ephedra, Methyldrene Elite 25, Red Wasp 25, Methyldrene-25.

Їх важливою особливістю є натуральний склад. Діють жироспалювачі за рахунок екстрактів таких рослин, як гуарана, ортилія, каєнский перець, гіркий апельсин, ефедра, зелений чай і так далі. Вони дозволяють прискорити обмін речовин і до того ж сприяють розщепленню жирів. При цьому відбувається виділення енергії, за рахунок чого ви відчуваєте прилив сил. Крім цього, суттєво знижується апетит і поліпшується робота внутрішніх органів.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації