СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за допомогою різних тренувань?


У наш час, незважаючи на збільшення кількості людей, що страждають ожирінням, винаходяться усі нові і нові способи по боротьбі із зайвою вагою. У іншої людини, що жодного разу не займалася цією проблемою, голова може піти кругом при думці про вибір якого-небудь варіанту боротьби із зайвою вагою. Розглянемо декілька способів схуднення, серед яких будуть широковідомі і дещо екзотичні методи. Для прикладу розберемо, як схуднути за допомогою бігу.

Цей метод використовується всюди, причому його застосування ефективно навіть при безграмотному застосуванні. Крім того, розглянемо, як схуднути за допомогою скакалки. Цей варіант більше відноситься до підготовлених людей, оскільки передбачає велике фізичне навантаження.

як схуднути за допомогою рызних тренувань

Ну і, звичайно, розглянемо, як схуднути за допомогою тренажерів. Отже, як схуднути за допомогою бігу? В першу чергу, необхідно утямити, що існують як мінімум два види бігу. Біг в аеробній тренувальній зоні і біг в анаеробній зоні. Перший варіант є м'якшим по своїй дії на організм, і рекомендується, передусім, новачкам або тим, кому найбільш корисні його властивості. Серед основних тренувальних ефектів цього виду бігу можна виділити його особливість - використання в якості основного джерела енергії жирових запасів. Така властивість корисна, наприклад, спортсменам бодібілдингу, прагнучим створити сухорляву статуру.

Другий варіант бігу є долею підготовлених людей, оскільки схуднути за допомогою бігу в анаеробній зоні можна, так само як і схуднути за допомогою скакалки, за рахунок не лише жиру, але і м'язової маси. Найбільш універсальним способом можна схуднути за допомогою тренажерів, оскільки тільки тут можна зробити повністю індивідуальний підбір тренувальних параметрів. Крім того, відмітною особливістю цього методу є той факт, що схуднути за допомогою тренажерів може абсолютно будь-яка людина, що навіть не має ніякого досвіду "спілкування" з тренажерним устаткуванням. Чого не можна сказати, приміром, про екзотичний спосіб, оскільки схуднути за допомогою скакалки може тільки людина з високими функціональними показниками організму.
Розглянемо детально, як схуднути за допомогою бігу. У разі аеробного бігу необхідно дотримувати деякі правила, що дозволяють ефективно його використовувати. По-перше, частота сердечних скорочень під час тренінгу має бути доведена до 65 % від максимального значення. Саме при такій частоті пульсу і відбувається використання жирових відкладень в якості джерела енергії.

По-друге, для максимального включення цього джерела в процес спалювання жиру треба дотримувати, щоб тривалість тренінгу була не менше 30 - 40 хвилин. По-третє, після тренувальна їда не повинна містити навіть малої кількості вуглеводів, оскільки після тренування впродовж 2 годин триває спалювання жиру, а прийом вуглеводів викличе вироблення інсуліну і, як наслідок, припинення спалювання жиру.

Для того, щоб знати, як схуднути за допомогою бігу в анаеробному режимі і як схуднути за допомогою скакалки, необхідно мати уявлення про процеси, що відбуваються в організмі під час такого тренінгу. По-перше, частота сердечних скорочень в даних випадках дуже велика, втім, як і інтенсивність самого тренінгу. Це дозволяє задіювати в якості джерела енергії окрім жиру ще і глікоген, розташований в м'язовій тканині. Проте, як показує практика, також у витрату може і піти і м'язова тканина. З цієї причини також важливо дотримувати деякі принципи тренувань. Слід зазначити, що схуднути за допомогою тренажерів можна, не використовуючи у витрату м'яза, оскільки силове тренування підтримує активність і збереження м'язової системи.

По-перше, тривалість анаеробного тренінгу не повинна перевищувати 20 хвилин (в даному випадку ми говоримо про біг або про вправи із скакалкою - з силовими вправами є свої нюанси, їх ми зараз не розглядаємо), оскільки схуднути за допомогою бігу, також як схуднути допомогою скакалки, можна, якщо тренувальний час не перевищуватиме часу витрати глікогену в м'язах. А як тільки це джерело закінчиться, в хід підуть власні м'язи організму. Звичайно, такий підхід має місце бути у разі, коли необхідно позбавитися від частини м'язової маси. По-друге, для запобігання вищеописаного процесу і збільшенню ефективності спалювання жиру необхідно поєднувати анаеробний тренінг з аеробним, оскільки схуднути за допомогою бігу, так само як і за допомогою скакалки, можна при грамотному поєднанні двох видів навантаження.

Наприклад, 10 хвилин занять із скакалкою забезпечить спалювання більшої частини глікогену, що допоможе ефективніше спалювати жир, використовуючи відразу після цього біг в аеробному режимі. Загальна тривалість такого тренування не повинна перевищувати 60 хвилин. На противагу цій методиці можна схуднути за допомогою тренажерів, використовуючи властивість "продовженого" схуднення, завдяки якій спалювання жиру відбувається впродовж багатьох годин після тренування. Схуднути за допомогою тренажерів дозволяє активність м'язової маси, яка забезпечує досить високу швидкість обмінних процесів, необхідну для спалювання жиру. Найбільш ефективним і прогресивним методом вважається схуднення за допомогою грамотного поєднання цих методів.

Але, який би метод ви не вибрали, треба пам'ятати: в першу чергу коригуємо харчування, а потім вже - навантаження.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації