СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 4 тижні на 5 кг


І так, ви твердо вирішили поліпшити фігуру і позбавитися від зайвої маси тіла в найкоротші терміни. Як схуднути за 4 тижні на 5 кг? Цього терміну цілком достатньо для того, щоб зробити тіло красивим без шкоди для організму і емоційного стану.


Основні рекомендації для стрункості


Щоб схуднути за 4 тижні на 5 кг, слід знизити калорійність раціону і зробити своє життя активніше. Прийміть до уваги наступну інформацію:

Вживаючи 1200 ккал і присвячуючи 60 хвилин аеробного навантаження щодоби, ви будете втрачати близько 1,5-2 кг щотижня.

Дуже низькокалорійні дієти допоможуть вам схуднути, однак після переходу до збалансованого харчування ви знову наберете зайві кілограми із-за порушеного метаболізму.
Якщо ви вирішили схуднути на 5 кг за 4 тижні шляхом підрахунку енергетичної цінності продукції, не забувайте про дрібниці. Калорії криються в напоях, заправки для салату і навіть жувальних гумках.

Зелені овочі і пісні білки повинні стати основою вашого раціону. Фахівці-дієтологи нагадують, що фрукти бажано вживати в першій половині дня. Добитися успіхів і поліпшити стан здоров'я допоможе мінімізація солі в раціоні. По-перше, ви нормалізуєте діяльність внутрішніх органів. По-друге, несолона їжа не буде викликати сильного бажання об'їстися.


Як схуднути й зміцнити м'язи?


Щоб схуднути за 4 тижні на 5 кг і стати набагато привабливішим, необхідно подбати про вибір відповідних фізичних навантажень. Найефективніший варіант – відвідування тренажерного залу під керівництвом досвідченого спортсмена. При наявності яких-небудь захворювань фахівець легко скоректує програму під ваші індивідуальні потреби. Ще один непоганий варіант – ранкові пробіжки і активні прогулянки на свіжому повітрі. Басейн принесе користь тільки в тому випадку, якщо ви виберете активні інтервальні тренування.

Багатьох людей турбує проблема витривалості під час роботи в тренажерному залі. Після складного дня, насиченого рішенням ділових питань, буває складно змусити себе займатися. В такій ситуації не поспішайте відмовлятися від сплаченого абонемента, переконавшись у власному безсиллі. Схуднути на 5 кг за 4 тижні і надати м'язам рельєф допоможуть якісні американські жироспалювачі.

У каталозі інтернет-магазину представлені кращі сучасні розробки: Red Wasp, China White-25, Asia Black-25. Вони користуються популярністю серед початківців і просунутих спортсменів. Важлива особливість продукції – різнобічна дія, досягнута за рахунок продуманого складу. Гарцинія камбоджійська, гуарана, зелений чай і кава, аспірин, екстракт Йохімбе – натуральні компоненти мобілізують фізичні сили організму, прискорюють процес спалювання жиру. Додатковий плюс – зменшення почуття голоду.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації