СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 3 місяці на 15 кг


Зниження ваги – процес складний і не всім вдається досягти своєї мети. Але частіше успіх забезпечується не самими методиками, а грамотним підходом. Іншими словами, для того щоб схуднути за 3 місяці на 15 кг, в першу чергу, потрібно скласти план, що включає в себе, як тренування, так і певні правила харчування. Тоді, дотримуючи всі перераховані вимоги, результат не змусить себе чекати.


Як схуднути на 15 кг за 3 місяці в домашніх умовах


Отже, ви вирішили схуднути за 3 місяці на 15 кг. Відразу зазначимо, що це мала кількість кілограмів при досить великому терміні виконання завдання. Відповідно, не потрібно буде використовувати жорсткі дієти і виснажливі тренування. Якщо ж ви не плануєте відвідувати тренажерний зал, то, в першу чергу, потрібно розібратися з особливостями харчування.

Для того щоб схуднути на 15 кг за 3 місяці, достатньо скористатися наступним планом харчування:


Перший день дозволяється з'їсти варене м'ясо, шматочок хліба, овочеві салати, суп, три яйця.

Другий день овочі і фрукти в будь-якій кількості, скибочка хліба, відварна птиця.

Третій день макарони, томати, на десерт можна морозиво і фрукти.

Протягом четвертого дня їмо тільки фрукти.


Снідати протягом всіх трьох місяців можна тільки фруктами і овочами. Після семи циклів, кожен з яких складається з чотирьох днів, потрібно провести розвантаження на одній тільки воді.

Важливою особливістю такої дієти є те, що вона допомагає не тільки схуднути на 15 кг за 3 місяці, але й суттєво змінити метаболічні процеси котрі відповідають за відкладення жирової тканини. Закінчивши 90 денну дієту, ви не будете набирати вагу.


Як поліпшити результати


Для того щоб досягти великих результатів, можна паралельно проводити тренування. У домашніх умовах це може бути ранковий біг, стрибки на місці, нахили, присідання, силові вправи і так далі. Головне, щоб організм піддавався навантаженням, що допоможе швидше позбутися від жирової тканини.

Виконувати тренування краще в ті дні, коли організм отримує достатню кількість їжі. Відповідно, під час голодування на воді ні про які заняття не може бути й мови. Вправлятися слід через день. Враховуючи, що у вас є три місяці, щоб домогтися результату, сильно виснажувати організм не варто.

Можна знайти ще більш простий спосіб створити тіло своєї мрії. Спробуйте підібрати для себе ефективні препарати для схуднення, жироспалювачі. Це унікальні препарати, що включають в свій склад лише натуральні компоненти. Ними можуть бути екстракти зеленого чаю або кави, гуарани, ортилії, родіоли, кайєнского перцю і так далі.

Серед всіх існуючих добавок особливо часто використовуються Methyldrene Elite 25, China White 25 Ephedra, Methyldrene-25, Neurolipo. Завдяки їм вдається прискорити метаболічні процеси і змусити організм розщеплювати жирові клітини. Під час цього процесу виділяється енергія. До того ж Бади сприяють зниженню апетиту, що особливо вигідно при спробі знизити вагу.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації