СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 2 - 3 тижні


Іноді жінкам необхідно привести фігуру в порядок в найкоротші терміни. Планується важлива подія чи, зустріч з коханою людиною чи поїздка на відпочинок? Щоб схуднути за 2-3 тижні, потрібно вибрати відповідну дієту і використовувати додаткові засоби для зниження маси тіла. Відразу ж варто забути про голодування, після яких вага все одно повертається.


Раціон харчування, що дозволяє позбутися від зайвих складок


Якщо ви твердо вирішили добре схуднути за 2-3 тижні, будьте готові до серйозних обмежень у харчуванні. Найбільш ефективними та популярними вважаються такі дієти:


Як схуднути за 2 - 3 тижні

Англійська. У перші 2 дні вам потрібно буде обмежена кількість молочних продуктів. Наступні три доби присвячені м'ясному харчуванні. Потім 5 днів необхідно вживати свіжі овочі і фрукти. Далі йдуть 4 діб м'ясного харчування. Наступні 6 днів ви їсте фрукти і овочі. Закінчення дієти – кефірне розвантаження.

Канадська. Базується переважно на рідкому харчуванні. Схуднути за 2-3 тижні вам допоможе будь-який низькокалорійний суп. Кожен день ви можете доповнювати раціон ще одним продуктом: овочами, фруктами, м'ясом, рибою. Очікуване скидання – близько 8 кг.

Мало солева. Основу вашого раціону повинні складати здорові і свіжі продукти. Забороняється вживати копченості, солодощі, солоні і пряні страви, макарони, кавуни і будь-які крупи.

Звичайно, схуднути за 2-3 тижні неможливо без відновлення водного режиму. Вживайте не менше 1,5-2 літрів негазованої мінералки. З ранку бажано випити склянку холодної води за 20 хвилин до сніданку. Можна додати трохи меду або лимонного соку.


Як поліпшити результати дієти?


Щоб схуднути за 2-3 тижні і поліпшити стан шкіри, не обійтися без контрастного душу, самомасажу, водоростевих обгортань. На не надто жорстких дієтах слід давати організму хоча б невелике фізичне навантаження. Наприклад, можна зайнятися ранковим бігом, піти на фітнес чи танці, збільшити частоту і тривалість піших прогулянок.

Дівчатам, які бажають знизити масу тіла без зайвого стресу для організму і психологічного дискомфорту, можна рекомендувати приймати біологічно активні добавки. Популярністю серед дівчат користується препарат Simpatoterm Lux. Ці капсули містять в собі виключно безпечні і натуральні компоненти.

Завдяки продуманому складу препарат забезпечує комплексний вплив на організм. Двудольна кропива і екстракт гіркого апельсину дозволяють домогтися помітного прискорення обміну речовин уже в перші дні застосування добавки. За рахунок вмісту гарцинії камбоджійської ви не будете відчувати сильного почуття голоду, який часто провокує зриви з дієти. Інші рослинні екстракти сприяють виведенню токсинів і шлаків, зниження рівня холестерину в крові і поліпшенню самопочуття в цілому.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації