СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 20 днів на 10 кг


Зайва вага – це не тільки естетична проблема, але і серйозне навантаження на весь організм. Щоб нормалізувати роботу всіх органів і разом з цим повернути собі привабливість, потрібно багато працювати над власним тілом. Тут важливо врахувати, що однієї тільки дієти чи фізичних вправ буде достатньо в тому випадку, якщо потрібно зменшити вагу на 5-7 кілограм. Якщо ж цей показник значно більший, доведеться використовувати відразу кілька методик.

Спробуємо розібратися, як схуднути за 20 днів на 10 кг і при цьому якомога менше нашкодити своєму організму строгими дієтами або підвищеними фізичними навантаженнями.


Як схуднути за 20 днів на 10 кг в домашніх умовах

Як схуднути за 20 днів на 10 кг

Для початку спробуємо розібратися, як схуднути за 20 днів на 10 кг в домашніх умовах, використовуючи правильне харчування. Як правило, на даний період часу рекомендується використовувати три види дієти і правильно їх чергувати.


Для отримання вираженого ефекту можна дотримуватися наступної схеми:

  • 1,2,11,12 дні розвантажувальні;
  • 3,4,7,8,13,14,17,18 дні білкова дієта;
  • 5,6,9,10,15,16,19,20 дні овочева дієта.

При дотриманні цієї дієти доведеться повністю відмовитися від солодкого, алкогольних напоїв, картоплі і макаронів. Щоб підтримати свій організм можете використовувати вітаміни або Бади.

Далі розберемося докладніше, як саме потрібно харчуватися протягом усіх цих днів. Під час розвантаження можна пити нежирний кефір до одного літра, з'їсти шматочок підсушеного хліба. Природно, під час розвантаження не можна навантажувати організм фізичними вправами. Краще запланувати на вихідні і спокійно відпочити.

При проведенні білкових днів можна їсти підсушений хліб, мед, супи, варене м'ясо або курку, чай, кефір, йогурти і сир. Не кожен день можна їсти варені яйця, сир і рибу.

Овочева дієта для деяких здається найскладнішою. На сніданок можна їсти фрукти, особливо цитрусові. В обід приготуйте собі суп з овочів, котлети з капусти, крупи або фарширований перець. Перекушувати можна ягодами і чаєм з медом. Увечері можна з'їсти свіжий салат.

При дотриманні такої дієти ви точно зможете зменшити вагу на десять і більше кілограмів.


Тренування і не тільки


У той же час, не варто обмежуватися лише дієтою. У ті дні, коли ви їсте достатню кількість продуктів, можете виконувати елементарні вправи. Вибір залежить від вашого бажання і рівня підготовки. Можете бігати, стрибати, використовувати силові вправи. Якщо ви зовсім губитесь і не знаєте, як схуднути за 20 днів на 10 кг за допомогою фізичного навантаження, зверніться до досвідчених тренерів, які складуть для вас індивідуальний графік.

Можна піти й іншим шляхом. Спробуйте пройти курс жироспалювачів. Подібним ефектом володіють такі препарати, як Methyldrene-25, Diablos Hyperburn V-10, Black Spider 25 Ephedra, Red Wasp 25. В даному випадку активним компонентом є ЕКА суміш, а саме ефедрин, кофеїн, аспірин. Також відмінних результатів можна домогтися з таким препаратом, як Neurolipo. У нього входить кофеїн, синефрин, екстракт Ахирантеса і DMAA.

Приймаються подібні добавки курсами по 1-2 капсули в залежності від складу. Вже через пару тижнів використання ви помітите виражений ефект.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації