СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 1 день на 3 кг


У житті бувають різні ситуації і якщо хтось намагається привести своє тіло в порядок за місяці, то завжди знайдуться ті, кому потрібно миттєво втратити велику кількість кілограм. З цієї причини виникає питання, як схуднути за 1 день на 3 кг?

Питання це не тільки складне, але і приховує в собі підступ. Таке схуднення може виявитися небезпечним. Різке зниження маси тіла, як правило, супроводжується втратою рідини. Це призводить до згущення крові та порушення живлення тканин. Крім того, підвищується ризик розвитку зневоднення. Відповідно, худнути протягом доби потрібно правильно.Як схуднути за 1 день на 3 кг в домашніх умовах


Враховуючи, що існує багато методів, що дозволяють знизити вагу, потрібно розглянути їх усі. Почнемо з фізичних вправ. Звичайно, ви можете стрибати на протязі всього дня, бігати протягом години, піднімати тяжкості і так далі. Але за один день певного результату ви не досягнете.

Фізичні вправи ефективні лише тоді, коли вони виконуються регулярно. Немає сенсу мучити себе заняттями протягом 1-2 діб. Так ви тільки втомитеся або навіть отримаєте травму. На наступний день ви будете відчувати розбитість, біль у м'язах. А це вже не той ефект, якого б ви хотіли добитися.

Наступний варіант – це дієта. Тут правильне харчування хоч і ефективне, але втрата ваги буде мінімальною. Тому доведеться використовувати більш кардинальні заходи. З'ясуємо, як схуднути за 1 день на 3 кг за допомогою розвантажувального дня.

Розвантаження являє собою зменшення кількості їжі протягом доби. Протягом дня ви можете їсти лише корисні продукти:

  • один кілограм яблук і зелений чай в будь-якій кількості;
  • 100 грам курки, 4 картоплини і 500 грам кефіру;
  • літр кефіру і 100 грам курки;
  • відварна риба в обсязі 400 грам і зелений чай.

Іншими словами, вам треба тільки підтримати організм і не відчувати голоду. При цьому перевага віддається білому м'ясі, овочам, фруктам, кисломолочним продуктам, у тому числі і сиру. Протягом доби потрібно пити якомога більше рідини.

В результаті такого схуднення ви можете скинути досить багато зайвої ваги. Як правило, вона дорівнює 1 кілограму. Якщо ж вам вдалося добитися більш вираженого результату, значить, зайва маса включала в себе шлаки, токсини, воду, що накопичується в тканинах. В результаті розвантаження все це виводиться з організму, за рахунок чого покращується робота всіх органів і систем.

Подібним чином діє монодієта, але вона триває три дні. Ефект від неї залежить від обраного продукту. Підвищити її ви можете за допомогою вправ.


Худнемо без негативних наслідків


При виборі дієти, нехай навіть на один день, важливо виключити негативні наслідки. В першу чергу, ваше завдання забезпечити організм необхідними вітамінами і мікроелементами. Відповідно, продукти повинні бути різноманітними. Саме тому розвантажувальні дні є більш вигідними, порівняно з монодієтою.

Обов'язковою умовою є вживання достатньої кількості рідини. Це може бути зелений чай, мінеральна вода без газу, відвари трав і соки. Крім цього, всі вітаміни можна отримати з добавок. Якщо при цьому ви хочете ще й знизити вагу, то можете використовувати жироспалювачі, наприклад Neurolipo, Asia Black-25, Diablos Hyperburn V-10, Red Wasp 25, Simpatoterm Lux.

Препарати володіють рослинним складом і, відповідно, ніяких побічних ефектів вони не викликають. Звичайно, після першої таблетки ви не почнете худнути, але зате відчуєте прилив сил і зниження апетиту, що особливо важливо при проведенні розвантажень і використання певних дієт.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації