СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 12 тижнів


У спробі домогтися ідеальної фігури важливо не спровокувати ніяких негативних наслідків. Саме з цієї причини фахівці рекомендують знижувати вагу повільно, а не за 3-4 дні. Так ви зможете не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і виключите повернення втраченої маси.

Оптимальним є складання плану схуднення на 2-3 місяці. Якщо є можливість, то можна продовжити період. Для прикладу можна розглянути методики, що дозволяють схуднути за 12 тижнів.


Харчування на першому місці


як схуднути за 12 тижнів

 Одразу слід підкреслити, що без корекції харчування знизити вагу не вдається нікому. Навіть якщо жирових відкладень мало, а метою є створення рельєфу, потрібно, в першу чергу, правильно скласти раціон.

Враховуючи, що ви будете складати план, як схуднути за 12 тижнів, можна обмежитися тільки раціональним харчуванням без строгих дієт і голодування. Для цього, в першу чергу, потрібно дотримувати наступні правила:
  • повністю виключаються борошняні вироби, солодощі, жири та копченості;
  • вчимося приймати їжу 5-6 разів на добу;
  • зменшуємо розмір порції;
  • збільшуємо кількість випитої рідини до двох літрів;
  • складаємо раціон так, щоб 1/3 всього обсягу добового прийому припадала на сніданок.

Якщо скласти меню з використанням овочів, фруктів, круп, злакового хліба, сухофруктів і зеленого чаю, то вже через пару тижнів можна помітити виражений результат. Таким чином, дотримуючись нескладних обмежень, можна буде схуднути за 12 тижнів.


Вправи для схуднення


Наступним кроком є складання вправ для того, щоб схуднути за 12 тижнів. Оптимальними для зниження ваги є кардіотренування. В залежності від рівня фізичної підготовки можна використовувати біг, стрибки, тренажери і так далі. У літній період відмінним варіантом буде плавання, а взимку лижі.

Через місяць регулярних занять можна додати силові вправи. Вони допоможуть не тільки схуднути за 12 тижнів, але і скорегують привабливі контури вашої фігури. Для початківців краще порадитись з тренером, який підбере тренажери саме для ваших параметрів. Якщо такої можливості немає, можна виконувати нескладні вправи дома з невеликим обважненням.

Крім перерахованого, схуднути за 12 тижнів допоможуть і жироспалювачі. Це не хімічні препарати, а рослинні добавки, які включають у свій склад екстракти рослин і навіть вітаміни.

Важливою перевагою жироспалювачів є те, що вони за короткий період часу дозволять розігнати метаболізм, що сприяє розщепленню жирової тканини. При цьому виділяється енергія, завдяки якій ви відчуваєте прилив сил. Важливо підкреслити і те, що такі препарати як Black Spider 25 Ephedra, Hellfire, Diablos ECA Fire Caps, Black Mamba Hyperrush сприяють зниженню апетиту. Тому ви зможете без зайвих переживань дотримуватися вищеописаного раціону і не відчувати при цьому голоду.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації