СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути з кардіо тренуваннями


Найбільш ефективними вправами для зниження ваги залишаються кардіотренування. Тільки завдяки їм вдається запустити процес жироспалювання і домогтися вираженого результату вже через кілька занять.

Але при цьому важливо з'ясувати, чи можна схуднути, займаючись кардіо тренуваннями і як правильно виконувати вправи, щоб добитися необхідного ефекту. Порушення правил виконання вправ може привести не тільки до відсутності результатів, але і до травм.


Чи можна схуднути на кардіо тренуванні


Як схуднути з кардіо тренуваннями

Насамперед, з'ясуємо, чи можна схуднути за допомогою кардіо. Для того щоб розібратися в цьому питанні, необхідно зрозуміти, які ж зміни відбуваються в організмі під час виконання вправ.

Для прикладу розглянемо біг. Під час пробіжки частішає дихання. В результаті цього організм отримує більше кисню. За рахунок цього підвищується швидкість руху крові по судинах. Відповідно, клітини отримують більше кисню і в них нормалізуються всі процеси. Вже за рахунок цього вдається домогтися прискорення метаболізму і обміну речовин. Це, в свою чергу, призводить до того, що речовини, що надходять в організм, повністю розщеплюються і засвоюються, а не відкладаються у вигляді жирових запасів.

Але не тільки за рахунок цього кардіо допомагає схуднути. Під час прискорення кровообігу підвищується температура тіла. Це діє як лазня для тканин, що викликає розщеплення жирових клітин. Це головна дія подібних вправ.


Скільки потрібно робити кардіо, щоб схуднути


Наступне питання, яке потрібно ретельно вивчити, скільки це потрібно займатися кардіо, щоб схуднути. Цей пункт є найбільш важливим. Справа в тому, що процес жироспалювання не починається відразу після початку тренування. У перші хвилини тіло розігрівається, пульс поступово прискорюється і тільки через двадцять хвилин інтенсивного тренування запускається розщеплення жирів.

Відповідно, який би варіант тренування ви б не вибрали, працювати доведеться не менше тридцяти хвилин, щоб добитися хоч якогось результату. Але є альтернатива. Існують інтервальні тренування. Вибравши їх, потрібно окремо з'ясувати, скільки потрібно робити кардіо, щоб схуднути.

Подібні заняття відрізняються тим, що протягом хвилини ваш організм працює з максимальною віддачею, а протягом наступного періоду не відпочиває, а переходить в економний режим. Важливе значення має і частота тренувань. Для отримання швидкого ефекту доведеться бігати кожен день. Але якщо ваша мета: зниження ваги до певних цифр, а не за 1-2 тижні, то краще тренуватися через добу. Так м'язи встигнуть відновитися.


Підбираємо вправи


З'ясувавши, скільки потрібно кардіо в тиждень, щоб схуднути, можна переходити до вибору вправ. Найбільш прийнятним є біг. Він підходить як для досвідчених спортсменів, так і для початківців. Першим можна збільшувати навантаження, використовуючи складні траси. Крім того, з часом можна застосовувати різноманітні обважнювачі, щоб пробіжка давала виражений результат.

Не зайвим буде з'ясувати, чи можна схуднути на кардіо, якщо використовувати плавання. Звичайно, для цього виду навантаження більше підходить в теплу пору року, але і взимку можна підібрати басейни з доріжками.

Не менш ефективними будуть такі вправи, як стрибки, присідання, ходьба, лижна прогулянка і так далі. Вибирати потрібно тільки виходячи з власних інтересів і можливостей. Крім того, завжди можна поєднувати два види навантаження.

Отже, з'ясувавши, чи допомагає кардіо схуднути, можна подумати над тим, як підвищити інтенсивність занять і змусити себе щодня виконувати вправи. Перша проблема, з якою стикаються всі, це відсутність сил і витривалості. Впоратися з нею допоможуть жироспалювачі.

Найпопулярнішими на сьогодні є такі Бади, як Black Spider 25 Ephedra, Diablos Hyperburn V-10, China White 25 Ephedra. В результаті їх застосування спостерігається наступний ефект:

Приймаються препарати довгостроково, курсами до 8 тижнів. За рахунок рослинного складу вони не викликають ніяких побічних ефектів і підходять більшості бажаючих знизити вагу. Потрібно тільки правильно вибрати жироспалювачі і дотримуватися схеми застосування.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації