СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути в верхній частині тіла


Кожна жінка мріє про тонку талію, тонкі ручки і виразні стегна. Але природа іноді вирішує інакше. Досить багато власниць з великим скупченням жирової тканини саме у верхній частині тіла. Для того щоб надати фігурі привабливі обриси, доведеться використовувати і дієти, і вправи.

Не варто сподіватися на те, що будь-яке тренування дасть потрібний ефект. Важливо правильно підібрати вправи, щоб схуднути в верхній частині тіла. Те ж стосується і дієти. Не можна допустити зменшення маси тіла в нижній частині, інакше замість струнких рук ви досягнете худих ніг.


Вправи, щоб схуднути у верхній частині тіла


Як схуднути в верхній частині тіла

Спробуємо з'ясувати, як схуднути в верхній частині тіла за допомогою вправ. Не важко здогадатися, що помічниками стануть тренування на прес і, відповідно, обруч. Крутити останній ви можете в будь-який час доби максимальну кількість разів. Виконувати підйоми тіла потрібно не менше 15 хвилин в день. Звичайно, відразу талія не позначиться, але ефект буде помітний.

Також нам потрібно підсушити м'язи верхньої частини тіла. Підійдуть як активні ігри, так і єдиноборства. Ваша мета: рухати руками якомога частіше і довше. Тоді ви змусите жири розщеплюватися саме в цій частині тіла. Не варто забувати про розтяжку. За рахунок підвищення еластичності м'язової тканини зменшується жировий прошарок.

А ось у нижній частині тіла доведеться нарощувати м'язову масу. Ідеальним варіантом є відвідування тренажерного залу і консультація з тренером. Він підкаже, як швидко схуднути в верхній частині тіла і при цьому збільшити обсяги в нижній.

Як правило, силові вправи на нижні кінцівки виконуються повільно з максимальними вагами. Це дозволить збільшити кількість м'язових клітин і зробить форми більш округлими. Поєднання правильно підібраних вправ дозволить вам скорегувати фігуру.


Дієта для схуднення


Для початку з'ясуємо, що зробити, щоб схудла верхня частина тіла і як правильно потрібно скласти меню. Метою дієти буде зменшення загального числа калорій. При цьому не потрібно буде підраховувати вуглеводи, білки і жири. Всі поживні речовини необхідні і відмовлятися від них немає сенсу. Відповідно, доведеться прибрати висококалорійну їжу, таку як консерви, копченості, здобу і десерти.

Особливо важливо худнути повільно. Підрахуйте калорії, необхідні для вашої ваги. Тепер починайте їх скорочувати, але не більше ніж на 700 од. на добу. При більш швидкому зниженні ваги зростає ймовірність її повернення. Для досягнення ефекту достатньо скоротити калорійність всього на 10-15%.

Звичайно, на виконання вправ та дотримання дієти потрібні сили. Дуже складно відмовлятися від десертів і при цьому змушувати себе піднімати тяжкості в залі. Тому потрібно допомогти організму. Зробити це можна за допомогою таких препаратів, як Neurolipo, Red Wasp 25, Simpatoterm Lux, Asia Black-25, China White 25 Ephedra. Вони допоможуть схуднути у верхній частині тіла жінці за рахунок прискорення процесу розщеплення жирових клітин і зниження апетиту.


Препарати володіють наступними перевагами:


  • рослинний склад;
  • відсутність протипоказань;
  • простота застосування;
  • миттєвий ефект.

Вже після прийому першої капсули відзначається зниження апетиту і прилив сил за рахунок виділення енергії при розщепленні жирової тканини. Це дозволить легко переносити дієти і при цьому максимально інтенсивно тренуватися.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації