СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути в стегнах


У кожної дівчини є певні проблемні зони. Хтось скаржиться на великий живіт, комусь не подобаються масивні руки, а багато жінок хочуть дізнатися, як швидко схуднути в стегнах в домашніх умовах. Наведені в цій статті поради допоможуть вам позбавитися від зайвих кілограмів і зробити ноги набагато привабливішими.


Основні правила для схуднення в стегнах


Схуднути в сідницях і стегнах не надто просто із-за фізіологічних особливостей. Жир накопичується в жіночому тілі саме там, де організму потрібна енергія для продовження роду, - у нижній частині. Тому вам не обійтися без зміни раціону.


Як схуднути в стегнах

Що необхідно зробити, щоб схудли товсті стегна?


  • відмовитися від солодощів, хлібобулочних виробів;
  • випивати не менше 1,5 л негазованої води кожен день;
  • регулярно з'їдати необхідну організму норму білка;
  • відмовитися від швидких вуглеводів на користь складних;
  • перейти до дробового харчування маленькими порціями.

Говорячи про те, як схуднути в стегнах і бедрах за тиждень, важливо нагадати про шкоду надто жорстких дієт. Вони призводять до стрімкого порушення метаболізму. Із-за поганого обміну речовин може навіть з'явитися целюліт. Краще регулярно дотримуватися основ правильного, збалансованого харчування.


Які вправи робити, щоб схуднули стегна?


Спорт – ваш основний помічник у боротьбі за струнку та привабливу фігуру. Які вправи робити, щоб схуднули стегна? В першу чергу подумайте про кардіонагрузки. Біг і заняття на орбітреку вважаються найбільш ефективними варіантами для струнких і елегантних ніг.

Ще одним чудовим способом позбутися від зайвого жиру є присідання. Виконуйте 3 підходи по 10 разів щодня, поступово збільшуючи кількість повторень. Незабаром ви зможете присідати з гантелями, що значно збільшить ефективність занять.


Як схуднути в стегнах і поліпшити настрій?

Стрибайте зі скакалкою! Зміняться не тільки стегна, але і фігура в цілому. Ви нарешті зможете похвалитися плоским животом і вираженою талією.

Ще одним вірним помічником в боротьбі за струнке і красиве тіло можуть стати сучасні жиолспалювачі. Особливу увагу варто звернути на препарати, які базуються на ЕКА-комплексі. Безпечні і натуральні компоненти забезпечують збільшення енергетичного рівня, активізацію обмінних процесів, зниження апетиту і прискорення спалювання жирової тканини.

Diablos ECA Fire, Cocodrene, Red Wasp – саме ці препарати вважаються кращими на ринку жироспалювачів. Вони забезпечують безпечний і делікатний вплив на людський організм, тому протипоказань до застосування просто не існує. Також в процесі вживання капсул ви не відмітите ніяких побічних явищ.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації