СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути в ногах за 5 днів


Всі жінки і чоловіки володіють своїми індивідуальними особливостями. Хтось легко може їсти будь-які продукти і при цьому не набирати ваги. Інші ж навіть від найменших похибок страждають від надлишків. Але є й ті, у кого жирові клітини відкладаються нерівномірно. У зв'язку з цим виділяються різні типи фігур.

Для того щоб знизити вагу тільки в певній частині тіла, потрібно грамотно підійти до вибору вправ та раціону харчування. Відповідно, з'ясовуючи як схуднути в ногах за 5 днів, важливо визначити, які саме тренування допоможуть позбутися від жирових відкладень.


Підбираєм раціон харчування


Як схуднути в ногах за 5 днів

Якщо ви не знаєте, як схуднути в ногах за 5 днів, починати потрібно з харчування. Зверніть увагу, що не можна сильно обмежуватися у їжі, так як дефіцит калорій буде призводити до втрати жирової тканини рівномірно по всьому тілу. Відповідно, схуднуть і груди, і руки.

Ваше завдання скоротити споживання гострих спецій і легких вуглеводів. Саме вони сприяють відкладенню жирової тканини в області стегон і живота. До того ж приправи нерідко провокують появу целюліту. Крім того, важливо вивести з організму зайву рідину. Вже за рахунок цього ваші форми стануть більш привабливими.


Для того щоб знизити вагу і скорегувати форму стегон і ніг, досить дотримувати основні правила раціонального харчування:

  • приймати їжу слід 5-6 разів на добу;
  • снідати потрібно щільно, а вечерю робити легким;
  • обов'язково пийте достатню кількість води;
  • виключайте копченості та жирні продукти;
  • не захоплюйтеся солодощами та випічкою.

Якщо одночасно з цим скоротити обсяги порції, то вже через 2 тижні ви помітите перші результати. Але все ж про фізичні вправи забувати не варто.


Які вправи допомагають схуднути в ногах


Найпростіший спосіб з'ясувати, як схуднути в ногах за 5 днів, порадьтеся з досвідченим тренером. Він підкаже, які саме вправи допоможуть скорегувати фігуру, не допустивши зменшення обсягів у верхній частині.

Як право, акцент робиться на бігу, пряжках, присіданнях і тренуваннях з навантаженням на ноги і живіт. Виконувати вправи доведеться швидко і часто. Тільки так можна буде запустити процес жироспалювання. Якщо ж немає бажання займатися, а сил вистачає тільки на те, щоб відпочити після робочого дня, можна спробувати схуднути.

Великою популярністю користуються такі препарати, як Asia Black-25, Red Wasp 25, Diablos ECA Fire Caps, Black Spider 25 Ephedra. Вони мають натуральний склад і легко переносяться усіма без винятку. За рахунок дії активних компонентів вдається збільшити швидкість обміну речовин і стимулювати метаболізм. Це призводить до того, що клітини жиру починають розкладатися з виділенням енергії.

Важливими перевагами жироспалювачів є і те, що вони сприяють зниженню апетиту і нормалізації роботи внутрішніх органів. Завдяки їм виводиться зайва рідина, що позитивно позначається на стані шкіри.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації