СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути в ногах і попі


Найбільш проблемні місця для більшості дівчат – ноги і сідниці. Природа потурбувалася про те, щоб жир накопичувався в тих областях, де організму важливо запастися енергією для продовження роду. Як швидко схуднути в ногах і попі, якщо ви бажаєте зробити ці частини тіла набагато стрункішими? Для досягнення стабільного результату використовуйте заходи в комплексі.

 

Здорова дієта – шлях до бажаної стрункості

 

Говорячи про те, як схуднути в ногах і підтягнути попу, важливо пам'ятати, що позбутися від зайвих обсягів в одній певній зоні неможливо. Необхідно в цілому знизити масу тіла на кілька кілограмів. Правильний раціон дозволить домогтися бажаного результату без стресу для організму:

Як схуднути в ногах і попі
 • їжте достатню кількість білка не менше 1,5-2 г на 1 кг маси тіла;
 • відмовтеся від швидких вуглеводів: шоколадних цукерок і шкідливих солодощів;
 • починайте день з ситного сніданку і закінчуйте його легкою вечерею;
 • слідкуйте за кількістю їжі і ведіть щоденник калорійності раціону;
 • віддайте перевагу дробовому харчуванню, щоб прискорити метаболізм;
 • пийте більше чистої мінеральної води без газу.

Відмовившись від солоного, смаженого, мучного, жирного, ви не тільки зменшите масу тіла, але і запобіжите проблемі целюліту. Важливо правильно готувати смачні та корисні страви. Бажано ласувати тушкованою, вареною або приготовленою на паровій обробці їжею.

 

Як швидко накачати попу і схуднути в ногах?

 

Звичайно, стати стрункішим неможливо без фізичного навантаження. Найбільш ефективні вправи, щоб схуднути в ногах і попі, виконують в тренажерному залі з вагами. Швидше за все, тренер порадить вам робити:

 • присідання зі штангою;
 • випади з вагою;
 • сідничний місток зі штангою;
 • присідання на одній нозі;
 • відведення ноги назад в тренажері;
 • присідання «пліє» з гантелею.

Кількість повторів і підходів визначається з урахуванням поточного рівня підготовки і початкової маси тіла. Під час кожного тренування вправи змінюються. Накачати попу і схуднути в ногах можна за кілька місяців.

Якщо у вас немає можливості відвідувати тренажерний зал, виконуйте прості і дієві вправи вдома. Присідання біля стіни дозволять опрацювати верхню частину стегон. Кругові обертання, махи ногами і задіюють різні м'язи. За допомогою різнорівневих присідань (до колін і глибоких) можна грамотно навантажити внутрішню зону стегна. Випади під різним кутом нерідко виконують з невеликими гантелями.

Як схуднути в ногах і попі як можна швидше? Доповніть силові тренування кардіо. Вправи такого типу дозволять збільшити частоту серцевих скорочень і активізувати процес спалювання жиру. Бігайте, катайтеся на велосипеді, орбітреку і частіше ходіть пішки. Навіть регулярний підйом по сходах дозволить поліпшити результати дієти і тренувань.

Щоб схуднути ногами і попою без стресу для організму, можна спробувати ефективні жироспалювачі на базі комплексу ЕКА. Cocodrene, Asia Black-25, Methyldrene-25, Diablos ECA Fire, котрі забезпечують комплексний вплив на організм. Вони прискорюють процес ліполізу жирової тканини, попереджають появу почуття втоми в процесі тренувань і активізують діяльність центральної нервової системи.

Жироспалювачі на основі рослинних компонентів практично не викликають побічних реакцій. Їх необхідно приймати курсами близько 4 тижнів, після чого можна зробити невелику перерву. Важлива особливість препаратів – схуднення саме за рахунок спалювання жиру, м'язова маса при цьому зберігається.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації