СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути швидко і надовго


В спробі схуднення значення має не тільки кількість втрачених кілограмів, але і період часу, протягом якого результат буде зберігатися. Іншими словами, кожен мріє раз і назавжди позбавитися від зайвої ваги, а не схуднути на 1-2 місяці. Відразу підкреслимо, що це можливо. Потрібно тільки грамотно підійти до цього процесу і повною мірою виконувати всі вимоги.

З'ясовуючи, як схуднути надовго і ефективно, у першу чергу потрібно запам'ятати, що доведеться використовувати всі існуючі методи. Лише їх поєднання дозволить вам швидко досягти потрібного результату і утримувати вагу в необхідних межах в майбутньому.


Як треба худнути?


Як схуднути швидко і надовго

Якщо ви хочете схуднути надовго, то будьте готові до того, що добиватися поставленої мети ви будете дуже довго. Пояснюється це наступним чином. При використанні монодієт і розвантажувальних днів відбувається втрата не тільки жирової маси, але і рідини. Іншими словами, виводяться всі шлаки і токсини. Це, звичайно, позитивно позначається на самопочутті, але враховуйте, що при цьому також згущується кров. Як тільки ви повернитися до звичайного способу життя, ви почнете набирати вагу і часто він повертається у великих обсягах.

З цієї причини знижувати вагу потрібно повільно. Тільки тоді ви зможете схуднути надовго. В нормі за добу при максимальних фізичних вправах і вираженому дефіциті калорій вдається скинути не більше 250-300 грам жирової тканини. Решта зниження ваги буде тільки за рахунок рідини. У той же час, навіть якщо через тиждень ви повернетеся до звичного раціону, жир не буде відкладатися за умови, що всі калорії, що надходять витрачаються. Таким чином, всі втрачені кілограми не повертаються. Саме цього і потрібно добитися при схудненні.


Як схуднути надовго і ефективно


Для того щоб схуднути правильно і надовго, доведеться переучувати свій організм. Краще це робити поступово. Починайте з дотримання наступних правил:

  • приймайте їжу 5-6 разів на день;
  • відмовтеся від смаженого і великої кількості борошняного;
  • пийте достатньо води;
  • скоротіть порції в обсязі;
  • не їжте за 3 години до сну.

Доповніть це перекусами свіжими овочами та фруктами, відмовою від алкоголю і ви відразу побачите результат. Вже цього буде достатньо, щоб вага знижувалася. Але найважливіше те, що важко вам буде тільки перший тиждень. Згодом ви навчитеся виконувати ці правила без особливої складності і організм звикне до маленьких порцій і відсутності їжі у вечірній час.

Обов'язково виконуйте нехай самі прості, але корисні фізичні вправи. Візьміть в звичку прогулюватися перед сном, присідати і нахиляться під час вечірнього перегляду кіно або робити ранкову гімнастику протягом 5-7 хвилин. Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете знизити вагу і утримати її на потрібному рівні.

Звичайно, може виявитися і так, що вага не знижується через порушення обміну речовин. Як швидко і надовго схуднути в даній ситуації? Доведеться використовувати спеціальні препарати. Відмінно справляються із завданням такі Бади, як Diablos ECA Fire Caps, Methyldrene Elite 25, Hellfire, Methyldrene-25.

Їх важливою перевагою є натуральний склад і стовідсоткова безпека. Ви можете вживати їх тривалими курсами поки не досягнете відмінних результатів. Під впливом рослинних компонентів вдається прискорити обмін речовин і очистити організм від шлаків і токсинів. Паралельно розщеплюються жири і виділяється енергія. Ви будете відчувати бадьорість і прилив сил і при цьому ваша вага буде знижуватися.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації