СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути після 35 років


Кожен вік має свої особливості. Як правило, в 20-25 років дуже легко добитися зниження ваги. Пояснюється це багатьма причинами і з кожною потрібно розбиратися окремо. Але частіше проблеми зайвої ваги з'являються після тридцятирічного віку. Відповідно, важливо з'ясувати, як схуднути після 35 років.


Причини зайвої ваги


Для початку з'ясуємо, чому після 35 років важко схуднути. Пояснюється це тим, що з кожним роком метаболізм і обмін речовин сповільнюються. Відповідно, їжа, що надходить в тій же кількості, вже не витрачається вся на роботу серця, дихання і підтримання температури, а відкладається жировими клітинами.

як схуднути після 35 років

Іншими словами, для того щоб вага не наростала після зазначеного віку, важливо поступово знижувати кількість споживаних калорій. На це ж вказує і те, що з кожним роком люди менше рухаються. Вже немає вечірніх прогулянок, активних вихідних і ранкових пробіжок. Все це негативно позначається на вазі.

Важливо підкреслити і те, що у прекрасної половини людства саме в цьому віці починаються незворотні гормональні зміни. Іншими словами, репродуктивні органи вже працюють в іншому режимі, поступово наближаючись до стадії спокою. З цієї причини схуднути жінці після 35 років може бути особливо складно, так як зайва вага буде спровокована гормонами.


Як схуднути після 35 років жінці


Нерідко зустрічаються відгуки про те, як схуднути після 35 років. Як правило, вони вказують на те, що, в першу чергу, важливо нормалізувати обмін речовин. Причиною його уповільнення є всі перераховані фактори, тобто відсутність активності, підвищене споживання калорій і гормональні зміни. Досягти цього можна різними способами.

Природно, доведеться переглянути раціон харчування. Відмовтеся від смажених страв і випічки і ви помітите, що стали краще себе почувати, так як органи травлення нормалізували свої функції.

Обов'язково продовжуйте рухатися, при цьому краще поспілкуватися з досвідченим тренером, який підкаже, як схуднути після 35 років жінці без шкоди для здоров'я. Тут доведеться обійтися без силових вправ, так як вони можуть стати причиною травм, а ось йога, пілатес, аеробіка та інші легкі види спорту будуть особливо доречні.

А ось поліпшити обмін речовин можна за допомогою жироспалювачів. На сьогодні популярними є наступні препарати:

  • Asia Black-25;
  • China White 25 Ephedra;
  • Red Wasp 25;
  • Diablos ECA Fire Caps.

Активними компонентами жироспалювачів є витяжки з таких рослин, як кайєнський перець, гіркий апельсин, аралія, родіола, зелений чай, кава і так далі. Вони допоможуть не тільки схуднути після 35 років, але і суттєво покращують загальне самопочуття. Під їх впливом ви відчуєте прилив сил, зможете вивести з організму шлаки і нормалізуєте швидкість метаболізму.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації