СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути перед літом


Попереду літо, а влітку, як відомо, відразу стає видно любителів з'їсти все до чого може дотягнутися рука. Зазвичай, ця категорія людей легко піддається на численні запевнення і обіцянки якщо не моментального, то дуже швидкого схуднення, різних фітнес-залів та майстрів спорту міжнародного класу по схудненню бігом. Суть практично всіх вище зазначених осіб та об'єктів у справі практичного схуднення зводиться до одного і того ж: біжиш далі і швидше - худнеш на 3-4 кілограми на тиждень. Привабливі обіцянки, чи не правда?

як схуднути перед літом

Саме привабливе в цій обіцянці те, що даний метод обіцяє небачені результати в дуже короткі терміни. Але життя, як завжди, виявляється набагато прозаїчніше, кожен "пиріжок", встав рано вранці на роботу після такого тренування і ледве волочачи ноги, обіцяє собі знову повернутися до бігу цього ж вечора, але насправді цього не робить. Справа в тому, що ваші суглоби просто не призначені до інтенсивних навантажень на них при зайвій вазі. Якщо ж попадається завзята людина, то справа може закінчитися вельми плачевно - травмою, лікарнею і операцією.


Правильне харчування


Но якщо при зайвій вазі не можна довго бігати, то як же швидко позбутися цього масивного жирового прошарку, нарощеного довгими ночами спілкування з холодильником. Відповідь, як правило, пригнічує любителів спалити наїджене до літа - щоб швидко і якісно схуднути перед літом вам буде потрібно як мінімум 6 місяців. Так, так, саме стільки і не днем менше. А все тому що, крім прибирання жирового прошарку на вашому животі, ногах і талії, другим основним завданням є максимальне збереження м'язів.

Адже красу вашому тілу надає не тільки відсутність жиру, але і м'язовий корсет, про що люблять замовчувати тренера, що витрачають добру половину часу на тренуванні з підопічним на біговій доріжці або велотренажері. Але думка багатьох експертів зводиться до того, що для ефективного і якісного схуднення вам все ж знадобляться невеликі щоденні пробіжки на біговій доріжці, або легке тренування на велотренажері, але головне Вам потрібно - це не тільки силове тренування але і зміна своїх харчових звичок.

Саме зміна харчових звичок зробить 90% роботи у справі схуднення, а ограновування отриманого алмазу ви проведете в тренажерному залі, на біговій доріжці чи еліптичному тренажері. Існує досить проста формула споживання необхідних і достатніх білків, жирів і вуглеводів для вашого тіла. Споживайте 1,5 грама білка, 1 грам вуглеводів і 0,5 грама жирів на кілограм ваги тіла. При такому системному підході ви будете змушені замінити солодкі і жирні продукти у своєму раціоні на "здорові" і додати білка. БЖУ (білки, жири, вуглеводи) продуктів завжди вказані на упаковці продукту, так що ви завжди зможете без проблем вибрати в магазині потрібні продукти. Або загляньте в таблиці калорійності продуктів, що розміщені на нашому сайті.

Дотримуючись високобілкової системи харчування і змінивши свої харчові звички, ви зможете без голодування, а саме головне якісно схуднути перед літом до пляжного сезону, здивувавши всіх своєю привабливою фігурою.
Інші статті по теміПопулярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації