СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути на тренажері лижі


Для зниження маси тіла можна використовувати практично будь-які вправи. Особливо ефективні кардіотренування. При цьому не завжди вдається виконувати їх протягом всього року. Наприклад, бігати краще влітку, а от лижна ходьба доречна тільки взимку. Але сьогодні кожен бажаючий може скористатися тренажерами і продовжувати займатися, незалежно від погоди за вікном. При цьому ви можете відвідувати тренажерний зал, так і встановити тренажер вдома.

У той же час, можна просто придбати обладнання і самостійно користуватися ним. Треба тільки з'ясувати, як правильно займатися на тренажері лижі, щоб схуднути. Тут може бути безліч нюансів. Звичайно, починати потрібно з мінімального навантаження. Поступово воно підвищується і додаються нові вправи.


Види тренажерів лижі


Як схуднути на тренажері лижі

Тренажер лижі імітує лижну ходьбу. Важливою перевагою є те, що опрацьовуються всі ділянки м'язів. На відміну від бігу, у вас працюють не тільки ноги і живіт, але і руки. Відповідно, вага буде знижуватися рівномірно і до того ж ви можете підкоригувати фігуру.

Існує два види тренажерів. Пов'язаний являє собою обладнання, на якому рух рук і ніг здійснюється одночасно, так як «палки» і «лижі» пов'язані. Це робить вправу абсолютно безпечною, так і освоїти її може кожен.

Незв'язані системи являють собою тренажер, на якому руки і ноги рухаються окремо. Звичайно, така вправа буде складніша, але зате опрацьовуються всі групи м'язів, а ефект від занять буде більш виражений.

Для того щоб схуднути на тренажері лижі, потрібно правильно його підготувати. Визначте вагу для рук і ніг. Підберіть довжину тросу. У перший раз зробити це самостійно дуже складно, тому для початку рекомендується відвідати тренажерний зал, де досвідчений тренер допоможе вам скласти індивідуальну програму.


Як виконується тренування на тренажері лижі


Тренажер лижі підходить абсолютно всім. На ньому можуть займатися як початківці, так і професіонали. Потрібно тільки правильно скласти програму. Для того щоб не допустити травм, потрібно розім'ятися перед вправою. При цьому зверніть увагу, що необхідно розтягнути м'язи, так як навантаження припадатиме на всі частини, що підвищує ймовірність травм.

Виконувати вправу потрібно в середньому темпі. Необхідно злегка зігнути ноги. Так навантаження буде максимальним, а ризик травмування мінімальний. Вага визначається індивідуально. Тренуватися доведеться як мінімум через день. Щоденні тренування викличуть втому, а ефект буде практично таким ж, як і при заняттях 3-4 рази в тиждень.

Щоб схуднути на тренажері лижі, починати виконувати вправу потрібно через пару годин після прийому їжі. Протягом тренування можна пити воду або відвари трав або ягід. Відразу після занять можна перекусити продуктами з високим вмістом білка. Це допоможе відновити клітини м'язів і запастися енергією перед наступним заняттям.

Вправи на такому тренажері віднімають масу енергії. Щоб відновитися після неї можна використовувати жироспалювачі. В результаті їх вживання спостерігається наступний ефект:

Подібними якостями володіють такі препарати, як Black Spider 25 Ephedra, China White 25 Ephedra, Black Mamba Hyperrush. Тому якщо ви хочете схуднути на тренажері лижі, можете поєднувати тренування з прийомом жироспалювачів, які подарують вам бадьорість і бажання займатися. Крім того, саме завдяки їм ви зможете швидше позбутися від зайвих жирових запасів.
Інші статті по темі
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації