СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути на 5 кг за 2 тижні


Зниження ваги – проблема світового рівня. Дуже рідко зустрічається людина, яка би не бажала трохи скорегувати своє тіло. При цьому зверніть увагу, що іноді навіть ідеальні показники маси не є доказом стрункої фігури. Пояснюється це тим, що жирова тканина має великий обсяг, але малу вагу. Якщо ж позбутися від неї і наростити м'язи, вага збільшується, але зовні фігура буде виглядати значно стрункіша і привабливіша. Тому будь-яке схуднення має бути спрямоване саме на розщеплення жирової тканини.

Природно, процес цей не швидкий. Згідно з дослідженнями, організм може розщепити не більше 300 грам жиру за одну добу. Відповідно, за тиждень ви можете втратити не більше двох кілограмів. Таким чином, з'ясовуючи як схуднути на 5 кг за 2 тижні, в першу чергу, потрібно зробити висновок, що це цілком реально. Потрібно тільки грамотно підійти до цього процесу.


Як схуднути за 2 тижні на 5 кг в домашніх умовах


Як схуднути на 5 кг за 2 тижні

І так, як схуднути на 5 кг за 2 тижні, якщо бажання виходити з дому немає, а привести фігуру в привабливий вигляд потрібно? Почнемо з харчування. Протягом двох тижнів можна використовувати певну дієту. Це може бути капустяний варіант, гречаний, вівсяний і так далі. Звичайно, не потрібно мучити себе монодієтами. У вас достатньо часу, щоб урізноманітнити раціон і при цьому домогтися зниження ваги.

Для початку повністю прибираємо жирні сорти м'яса, консерванти, копченості, газовані напої, всю випічку і борошняні вироби. Допускається тільки підсушений хліб із злаків. Їсти можна овочі та фрукти, каші, сухофрукти, зелень і так далі. Відмінно підходять для дієти кисломолочні продукти і знежирений сир.

З перерахованих продуктів складається меню. Звичайно, не варто налягати на них і цілодобово їсти тільки сир. Якщо ви з'ясовуєте, як схуднути на 5 кг за 2 тижні, то запам'ятайте такі правила:

  • обсяг порції повинен бути не більше долоні;
  • їсти потрібно 5-6 разів на добу;
  • перед їжею випивають склянку чистої води;
  • овочі повинні становити 4/5 порівняно з фруктами;
  • раціон повинен бути різноманітним;
  • забезпечте достатню кількість вітамінів і мікроелементів.
  • Вже цього буде достатньо, щоб змусити вагу знижуватися.

Підвищуємо ефективність


Але спробуємо поліпшити ефект і робити ми це будемо з допомогою фізичних вправ. Відмінним варіантом буде відвідування тренажерного залу і консультація досвідченого тренера. Він підкаже, як схуднути на 5 кг за 2 тижні, використовуючи лише вправи. Звичайно, не обійдетеся, ви без кардіотренування. В домашніх умовах це можуть бути стрибки, бігова доріжка та інші тренажери. Починаючи з другого тижня можете додати силові вправи.

У той же час, працювати доведеться ретельно і тривало, а на це потрібні сили. Домогтися припливу енергії вам допоможуть жироспалювачі. Це унікальні препарати, дія яких спрямована на розщеплення жирової тканини з виділенням енергії. Крім того, активні компоненти, серед яких тільки безпечні рослинні екстракти, прискорюють обмінні процеси і метаболізм, що позитивно позначається на схудненні.

В якості прикладу можна розглянути такі препарати, як Diablos ECA Fire Caps, Hellfire, Simpatoterm Lux, Asia Black-25, Black Mamba Hyperrush. Вони застосовуються тривалими курсами, але вже після першої капсули ви відчуєте прилив сил і зниження апетиту. Відповідно, ви зможете більш плідно займатися, не відчуваючи почуття голоду і підвищеної слабкості.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації