СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути на 5-7 кг


У процесі зниження ваги найважливіше, це харчування. Починати потрібно саме з складання меню та вибору відповідних продуктів. Особливо популярні монодієти і різні розвантажувальні дні. При цьому якщо одні гарантують ефект за пару днів, то інші розраховані на більш тривалий період. Спробуємо розібратися, як схуднути на 5-7 кг.


Як схуднути на 5-7 кілограм за 2 тижні


Як схуднути на 5-7 кг

Для початку спробуємо схуднути на 5-7 кг за 2 тижні. Термін достатньо великий, а кількість маси не дуже. Відповідно, особливих труднощів виникнути не повинно. В якості прикладу виберемо геркулесову крупу. Протягом двох тижнів ви можете щодня з'їдати порцію, обсяг якої становить не менше 150 грамів крупи, в ранковий час. Протягом дня дозволяється їсти варені і тушковані овочі, фрукти, крупи, зелень і біле м'ясо. Порції потрібно трохи зменшити в об'ємі, але особливого голоду ви відчувати не будете.

Для того щоб вівсяні пластівці виконували своє призначення, їх треба правильно підготувати. Тільки тоді ви зможете схуднути. Для того їх потрібно залити киплячою водою на 20-30 хвилин. Ніякої солі, цукру чи масла додавати не можна. Це головна умова дієти. Щоденний прийом такого продукту, як геркулес, допоможе вам очистити організм від шлаків і токсинів і вивести зайву воду. Крім того, каша досить поживна і при цьому низькокалорійна.


Як схуднути на 5-7 кг за тиждень


Трохи складніше йдуть справи з питанням, як схуднути за 7 днів на 5 кг. Тут термін значно менш тривалий, тому знижувати вагу доведеться швидко. У цьому випадку підійде сувора тижнева дієта. Вона полягає в дотриманні наступної схеми:

  • У перший день вживаємо тільки салати зі свіжих овочів і зелені. Вода п'ється в будь-якій кількості.
  • Другий день розрахований на вживання молочних продуктів і свіжих фруктів.
  • Третій день п'ємо лимонну воду. Ніяких інших продуктів їсти не можна
  • На четвертий день можна їсти салати зі свіжої капусти та моркви з додаванням оливкової олії.
  • Протягом п'ятого дня випиваємо літр молока. Вода також вживається в достатній кількості, але не менше двох літрів.
  • На шостий день можна з'їсти одне яйце і будь-які фрукти. На обід допускається відварне м'ясо, горошок, буряковий салат.
  • В останній день використовується тільки кефір в обсязі одного літра.

При дотриманні цієї дієти ви зможете схуднути на 5-7 кг за тиждень без особливого почуття голоду і шкоди для здоров'я.

Якщо ж ви відчуваєте труднощі і у вас просто немає ні сил, ні бажання дотримуватися якоїсь дієти, можна підключити жироспалювачі. Це спеціальні препарати, використовувані професійними спортсменами для прискорення обміну речовин і поліпшення метаболізму. Під впливом рослинних компонентів відбувається розщеплення жирів з виділенням енергії. В результаті цього ви будете відчувати прилив сил і підвищення витривалості.

Важливою перевагою таких препаратів, як Diablos Hyperburn V-10, Asia Black-25 , Diablos ECA Fire Caps, Simpatoterm Luxє ще й те, що вони сприяють виведенню зайвої рідини. Отже, зниження ваги буде проходити швидше. Також спостерігається пригнічення апетиту, що істотно полегшує дотримання дієти. Знаючи, як схуднути на 5-7 кілограм і використовуючи ці препарати, ви зможете домогтися особливо виражених результатів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації