СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути на 2 розміри


Хтось оцінює свої параметри з цифр на вагах, інші ретельно вимірюють обсяги. Але є й ті, хто ставить перед собою мету – швидко схуднути на 2 розміри. Завдання це досить складне, але цілком здійсненне. В цій ситуації доведеться використовувати як корекцію харчування, так і підбирати вправи. Але в будь-якому випадку, будемо орієнтуватися на новачка, а не на професійного спортсмена.


Як схуднути за місяць на 2 розміри


Для початку з'ясуємо, як схуднути на 2 розміри за місяць. В першу чергу, скоригуємо харчування. Враховуючи, що період часу не малий, достатнім буде обмеження жирних і борошняних продуктів. У раціоні повинні бути присутніми каші, зварені на воді, овочі, фрукти, сухофрукти, риба, кисломолочні продукти.

Як схуднути на 2 розміри

Якщо з'являється бажання перекусити, а до повноцінного прийому їжі ще далеко, можна використовувати ягоди, горішки або фрукти. Самий корисний варіант – просто випити склянку води. Важливо не використовувати консерви, навіть домашні, а також варення, будь-які десерти і булочки.

Схуднути на два розміри допоможуть фізичні навантаження. Для початківців можна порекомендувати самий простий варіант: кожен день виконувати будь-які вправи протягом тридцяти хвилин. Робити їх потрібно інтенсивно для того, щоб частішав пульс і з'являлося відчуття жару. Це буде свідчити про те, що почався процес жироспалювання. Оптимальними будуть ходьба, біг, стрибки, активні ігри та танці.


Як швидко схуднути на 2 розміри за 2 тижні


Якщо два місяці для вас занадто багато, спробуємо з'ясувати, як схуднути на 2 розміри за 2 тижні. Тут будуть доречні всі ті ж правила, але викладатися доведеться більше. З раціону доведеться прибрати всі калорійні продукти. Крім того, важливо дотримувати такі вимоги:

  • приймати їжу 5-6 разів на добу;
  • скоротити обсяг порції;
  • останній прийом їжі за 3 години до сну;
  • обов'язково випивається дві літри рідини.

Можна раз в тиждень влаштувати розвантажувальні дні. При правильному підборі продуктів вам вдасться уникнути почуття голоду. До того ж за один день можна втратити до одного кілограму.

Що стосується фізичних вправ, то оптимальним варіантом є відвідування досвідченого інструктора, який підкаже, як схуднути на два розміри за допомогою тренувань. Безумовно, обов'язковими будуть кардіонавантаження. Без них запустити процес жироспалювання дуже складно.

Якщо ж підготовка дозволяє, можна паралельно використовувати і силові вправи. Завдяки їм можна не тільки схуднути, але й скорегувати фігуру, домігшись потрібних контурів.

Не зайвим буде з'ясувати, як схуднути на 2 розміри за допомогою препаратів. Як правило, перевага віддається натуральним Бадам. Відмінним ефектом володіють жироспалювачі. Прикладом є такі добавки, як Asia Black-25, Red Wasp 25, Hellfire, Neurolipo.

Під впливом рослинних компонентів збільшується швидкість обмінних процесів і метаболізм. Паралельно починається процес розщеплення жирів. Але особливо вигідно те, що в результаті останнього виділяється енергія. Саме вона допоможе вам більш інтенсивно тренуватися.

Жироспалювачі володіють великою кількістю переваг. В першу чергу, вони натуральні. Тут немає гормонів, синтетичних компонентів. Вони не викликають звикання або яких-небудь побічних ефектів. Бади підходять як починаючим, так і професійним спортсменам. Потрібно тільки правильно вибрати склад і ретельно дотримувати режим прийому. Зробити це можна як самостійно, так і порадившись з досвідченими інструкторами або професійними бодібілдерами, що вже мають досвід в застосуванні цих засобів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації