СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути на 1 розмір за місяць


Чи можна заощадити на покупці нових нарядів і спробувати схуднути на розмір за місяць? Це цілком реально, якщо обдумано підійти до вирішення цієї проблеми.


Як схуднути на розмір одягу


Як схуднути на 1 розмір за місяць

Для того щоб позбутися від зайвих кілограмів протягом місяця потрібно скласти індивідуальний план, якого слід суворо дотримуватися. Таке планування має включати в себе наступні фактори :

Фізичне навантаження


Будь-які спортивні вправи і навантаження повинні бути регулярними і підібрані з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Не варто обмежуватися тільки тренуваннями у фітнес-клубі або спортивному залі. Ранкова пробіжка і зарядка на свіжому повітрі, плавання в басейні або гра в теніс також допомагають схуднути на 1 розмір.

Графік таких тренувань повинен регулюватися вашим самопочуттям і не бути виснажливим.


Правильне харчування


В процесі схуднення одним з головних складових є правильно складений раціон харчування. Немає сенсу зганяти зайву вагу на тренуваннях, а після добирати спалені калорії за допомогою жирної і поживної їжі. Для того щоб досягти бажаного результату, необхідно повністю переглянути свій раціон. Потрібно уникати смажених і копчених продуктів, всіляких насолод і борошняних виробів. Також доведеться забути і про кетчупи, майонези та гострі приправи, так як вони сприяють підвищенню апетиту. Варто переключитися на овочі, фрукти, каші і не жирний кефір. М'ясо і риба також повинні бути присутніми у вашому меню, але не в смаженому вигляді, а відварені.

Під час інтенсивних фізичних навантажень не можна обмежуватися перекусами: харчування має бути повноцінним і включати в себе всі необхідні для організму мінерали і вітаміни.


Жироспалювачі і Бади та їх роль в боротьбі із зайвою вагою


На сучасному ринку представлена величезна кількість помічників в боротьбі із зайвими кілограмами. Як схуднути на розмір за місяць і при цьому не нашкодити власному організму?

Для того щоб прискорити процес метаболізму, рекомендується прийом жироспалювачів. Такі препарати не тільки прискорюють обмін речовин в організмі, але і служать прекрасним гнобителем надмірного апетиту. Навантаження, одержувані на тренуваннях, більш ефективно впливають на зниження ваги, якщо в цей час приймати ці препарати. Ці продукти не мають протипоказань і при правильному дозуванні і терміні застосуванні здатні в короткі терміни привести ваше тіло в порядок. Натуральний склад і досить не висока ціна ставить жироспалювачі на одне з перших місць серед подібних препаратів.

Комплексне поєднання фізичних навантажень і прийом Бадів допоможуть не тільки схуднути на розмір одягу, але і зробити своє тіло струнким і по-спортивному підтягнутий вигляд.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації