СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути і накачатися


Люди, що прагнуть до зниження ваги, можна умовно розділити на дві групи. Перші намагаються просто знизити вагу, тоді як другі хочуть не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і скорегувати фігуру, трохи накачатись.

У такій ситуації виникає питання: чи можна схуднути і накачатися одночасно? Безумовно, так. Але методика, використовувана у цьому випадку, відрізняється від тої, коли метою є тільки зниження ваги. І в першу чергу це стосується харчування.

Як схуднути і накачатися

Чи можна схуднути і накачатися одночасно


Для початку розберемося, чи можливо схуднути і накачатися. При достатній кількості часу, в першу чергу, потрібно знизити вагу і вже потім коректувати фігуру. Але якщо період досить короткий, то можна спробувати зробити все одночасно. Але працювати над собою доведеться особливо старанно.

В першу чергу, доведеться змінити харчування. Ось тут потрібно зрозуміти, що для зниження ваги потрібно створити дефіцит калорій. У такій ситуації організму потрібне додаткове підживлення, за рахунок чого він починає витрачати наявні запаси.

Якщо ж необхідно товстому схуднути і накачатися, то тут не можна створювати дефіцит калорій, так як буде витрачатися не тільки жирова тканина, але і м'язова. Якщо при цьому забезпечувати організм навантаженнями, то буде виражена втрата маси тіла, але не нарощування м'язів.

Таким чином, якщо надлишок ваги дуже великий, то краще спочатку схуднути, використовуючи всілякі дієти, і вже потім коректувати фігуру силовими вправами, але вже при достатньому споживанні калорій.

У тому випадку, якщо вага трохи вище норми, то можна спробувати схуднути і накачатися в домашніх умовах одночасно. Для цього доведеться переглянути харчування, забезпечити необхідну кількість білків і в обов'язковому порядку використовувати силові вправи.


Харчування як головний фактор


Ми не будемо розглядати дієту, яка допомагає не тільки худнути. Відразу перейдемо до складання меню, завдяки якому ви зможете наростити м'язову масу і позбутися від жирової тканини. Для цього потрібно дотримувати наступні правила:


Забудьте про голодування. Їжа повинна бути калорійною в достатній кількості.
Розрахуйте виходячи з ваших параметрів потрібну кількість білків і вживайте їх щодня.

Вуглеводи доведеться скоротити, але тільки прості, а от складні будуть дуже корисні.
Важливо приймати їжу до тренування за дві години. Відразу після неї потрібно з'їсти що-небудь легке з великою кількістю білка, для того щоб забезпечити живлення м'язової тканини.
І обов'язково пийте. Вода, соки, морси, чай, але тільки не : газовані води, каву і алкоголь.

Таким чином, якщо ви задумалися над питанням, як схуднути і накачатися, то в першу чергу, потрібно скорегувати харчування і одержувати достатню кількість калорій, інакше організм не зможе збільшувати обсяги м'язової тканини, а навпаки, почне її витрачати в якості енергії.


Вправи і їх мета


Важливим питанням є спосіб тренування. Оптимальним рішенням є консультація досвідченого тренера. Він підкаже, як швидко схуднути і накачатися за місяць. Але найімовірніше, вам доведеться поєднувати і кардіотренування, і силові. Перші допоможуть розігнати обмін речовин і прискорити розщеплення жирів. Другі ж будуть сприяти приросту м'язової маси. Звичайно, такі заняття будуть втомлювати і не всім під силу. Але результат від них всерівно відмінний.

Таким чином, з'ясовуючи, як схуднути і накачатися, якщо ти товстий, можна зробити висновок, що доведеться використовувати всі можливі методи. Обов'язково коригується харчування, проводяться кардіотренування і доповнюються силові вправи. Процес цей складний, але можна його полегшити.

Великою популярністю сьогодні користуються жироспалювачі. Під їх впливом вдається збільшити швидкість метаболізму і змусити клітини жиру розщеплюватися. Але особливо важливо відзначити те, що подібні препарати сприяють припливу сил і придушення апетиту. Відповідно, ви зможете тренуватися, не відчуваючи втоми і при цьому дотримуватися певного раціону дня без відчуття голоду.

Добавки використовуються професійними спортсменами, але вони ж допоможуть схуднути і накачатися дівчині. Відмінним ефектом володіють такі Бади, як China White 25 Ephedra, Diablos ECA Fire Caps, Methyldrene-25, Diablos Hyperburn V-10. Вони містять лише натуральні складові, і не викликають негативних наслідків.
Інші статті по теміПопулярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації