СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути дома за тиждень


Через десять днів у вас очікується важлива зустріч. В такий день хочеться виглядати бездоганно, але зайва вага вже давно є проблемою номер один. Спробуємо з'ясувати, як схуднути дома за 1 тиждень і яких саме результатів можна досягти.


Вправи, щоб схуднути дома за тиждень


Без фізичних вправ знижувати вагу доведеться довго і старанно, тому вони є першорядними. Як правило, потреба в різкому схудненні виникає у тих, хто раніше не пов'язував своє життя зі спортом. Відповідно, ніякої фізичної підготовки немає. У такій ситуації до тренувань потрібно підходити особливо обережно.

Єдиний вид занять, який допомагає знизити вагу, це кардіо. Для початківців можна запропонувати біг, стрибки на місці, присідання, плавання, лижна ходьба і звичайні піші прогулянки по пересіченій місцевості. Втім, у домашніх умовах також можна підібрати вправи, щоб схуднути дома за тиждень.

Відмінним варіантом є скакалка і присідання. Виконувати подібні вправи можна в будь-яку вільну хвилину. Спробуйте через кожну годину виконувати по 20-30 присідань або стрибків. Звичайно, на другий день ви відчуєте біль в м'язах, але її потрібно перетерпіти і продовжити тренуватися. Тоді навіть за такий короткий період буде видимий ефект.

Що стосується силових вправ, то тут ефекту від них особливого не буде. За тиждень ви лише освоїте техніку виконання, але не зможете пропрацювати м'язи.Харчування як головна умова


Як би часто ви не виконували кардіовправи, якщо ви будете продовжувати їсти булочки і смажене м'ясо, ви не зможете швидко схуднути за тиждень вдома. Тому потрібно переглянути харчування.

Оптимальними є монодієти. Вони розраховані на невелику кількість днів і завжди дають потрібний ефект. Також відмінний результат дають розвантажувальні дні. Виконувати їх потрібно не частіше двох разів на тиждень, але зате ви зможете втратити за одну таку добу близько кілограма.

Зверніть увагу, що такий метод схуднення дає результати, але він може швидко зійти нанівець відразу після повернення до звичайного режиму. Пояснюється це тим, що втрата відбувається не тільки жирової тканини, але і рідини. Тому схуднути на 5 кг за тиждень вдома можна лише до певної дати, а ось для збереження фігури доведеться знижувати вагу повільно.


Є інші безпечні варіанти


Якщо ж ви з'ясували, як схуднути дома за тиждень, але при цьому у вас немає бажання шкодити своєму організму, сидячи на строгих дієтах і голодувати, можете розглянути такий варіант, як жироспалювачі. Препарати кардинально відрізняються від розрекламованих засобів для зниження ваги. В першу чергу, вони безпечні, так як не містять речовини, що позначаються на роботі головного мозку. Тут тільки рослинні компоненти, корисні для організму.

Таким чином, можна схуднути дома за тиждень, вживаючи такі препарати, як Methyldrene-25, Neurolipo, Red Wasp 25, Diablos ECA Fire Caps. Вони діють наступним чином:


  • прискорюється обмін речовин;
  • поліпшується метаболізм;
  • розщеплюються жирові клітини;
  • виділяється енергія, що викликає прилив сил;
  • знижується апетит.

Приймати Бади можна довгостроково. Активними компонентами є екстракти таких рослин, як зелений чай, ортилія, аралія, каєнский перець, гіркий апельсин, ефедра, гарцинія і так далі. Приймаються препарати курсами по 1-2 капсули на добу протягом 4-6 тижнів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації