СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСхуднути до літа


Будь-яка людина, хто хоч раз робив спроби схуднути, в першу чергу починає обмежувати себе в їжі. І найприкріше те, що, в основному, одна половина, прибирає зі свого щоденного раціону солодощі, хліб, випічку, смажені продукти і алкоголь, а інша половина тих, що худнуть на цьому не зупиняється, і наражають своє здоров'я на небезпеку, сідаючи на чергову новомодну і не менш екстремальну дієту. І багато навіть і не здогадуються, що вони шукають клад не в тому місці.

Проте усім відомо, що якщо хочеш схуднути і при цьому зберегти своє дорогоцінне здоров'я, то перший варіант, природно, прийнятніший.
До літа залишилося зовсім небагато? - Тоді перейдемо ж до питання, що хвилює нас, а саме - як схуднути без дієт за місяць?

"Не солодке, жирне і калорійне"! - реально зробити це набагато важче, ніж пообіцяти собі в черговий ранок понеділка. Адже кожного разу, відкриваючи дверці холодильника, рука так і тягнеться сама до заборонених продуктів, і не завжди є можливим зупинити себе вчасно. Так що ж робити?


Простий спосіб схуднути - відмовитися від шкідливих продуктів


Вихід є. І, як би це не здалося вам банальним, попросту, коли йдете в магазин, не дозволяйте купувати собі шкідливі продукти, тобто ті, які явно не допоможуть вам в досягненні Вашої мети.

Коли ви знаходитеся в супермаркеті, купуючи тижневий запас продуктів, не пожалійте час і зверніть увагу на інших людей і вміст їх візків з продуктами. І ви будете здивовані, коли знайдете загальну закономірність. У більшості випадків, у повних людей, серед купленого, ви побачите саме ті продукти, які слід було б виключити : чіпси, кока-кола, майонез, білий хліб, величезна кількість солодощів, випічку і практично повну відсутність овочів і фруктів.


Продукти для схуднення:


знежирені молочні продукти, зелень, овочі, фрукти, мінеральна вода, хліб з висівками і крупи.


Постежте за цією картиною і проаналізуйте ситуацію. Не даремно говорять, якщо хочеш схуднути, подивися, як і чим харчуються худі люди. Адже набагато простіше просто не купувати продукти, шкідливі для фігури і із спокійною совістю йти на кухню за яблуком, знаючи, що там немає улюбленої ковбаси з білим хлібом.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації