СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути без голодування


Велика кількість людей прагне знизити свою вагу, але при цьому не погоджуються сидіти на строгих дієтах і вже тим більше голодувати. Звичайно, без правильного харчування складно буде домогтися результату, і навіть якщо він буде видимий після місяця тренувань, після їх скасування вага почне зростати. Але чи необхідне голодування?

Для того щоб розібратися в цьому питанні, потрібно зрозуміти, що ж являє собою ця методика. Голодування – це повна відмова від їжі. Іншими словами, протягом певного часу вам доведеться пити тільки чисту воду. Так, це дає позитивний ефект, але мало хто витримує навіть одну добу. Тому спробуємо з'ясувати, як схуднути без голодування.


Як схуднути без голодування і дієт


Для того щоб зовсім не замислюватися над харчуванням, доведеться забезпечити свій організм підвищеними навантаженнями. Пояснюється це наступним чином. Для зниження ваги потрібен дефіцит калорій. Відповідно, ви повинні їх споживати менше або більше витрачати. Перший варіант передбачає дієти, а ось другий саме тренування.

Починати доведеться з легких вправ. Якщо ви не знаєте, як схуднути без голодування, то для досягнення ефекту можна використовувати наступний план:

  • протягом 1-2 тижнів використовуються тільки піші прогулянки протягом 1,5-2 годин;
  • далі замінюємо їх на ранкові або вечірні пробіжки, тривалістю не менше 30 хвилин, поступово збільшуючи час;
  • через місяць після початку занять доповнюємо пробіжки присіданнями, стрибками, нахилами і вправами на м'язи преса;
  • через 6-8 тижнів доповнюємо силові вправи. Кількість підходів і повторень збільшуємо поступово.

Така схема під силу кожному і вона завжди дає результат. Потрібно тільки не стежки і повільно досягати мети, щоб уникнути травм і негативних наслідків.


Харчуємося правильно


Але все ж не варто забувати про правильне харчування. Якщо ви задумалися, як схуднути без голодування, можете спробувати наступний варіант. Він не має на увазі відмову від їжі або дотримання строгих дієт. Достатньо лише відмовитися від копченостей, борошняних виробів, жирного м'яса і смажених страв. Якщо при цьому ви будете вживати їжу 5-6 разів на добу маленькими порціями, результат не змусить себе чекати.

Звичайно, для досягнення мети дотримувати перераховані вище правила доведеться постійно. Вже через місяць ви звикнете пити чай без цукерок і булочок, а обідати салатами та іншою здоровою їжею. Те ж стосується і фізичних вправ. Досягнувши мети, не можна кидати розпочате. Потрібно продовжувати бігати вранці і піднімати гантелі дома. Тільки тоді ви зможете зберегти ефект від схуднення.

Деякі в процесі схуднення скаржаться на нестачу сил. У такій ситуації можна допомогти організму і приймати жироспалювачі. Це безпечні препарати на рослинній основі, де головними активними компонентами є екстракти гіркого апельсина, ефедри, зеленого чаю, родіоли, аралії і так далі.

Відмінним ефектом володіють такі препарати, як Methyldrene Elite 25, Hellfire, Asia Black-25, Black Mamba Hyperrush. Вже після першого застосування відзначається приплив сил і підвищення витривалості. Пояснюється це тим, що в процесі розщеплення жирів виділяється енергія, необхідна організму. Крім того, прискорюються процеси обміну речовин і метаболізм. До того ж знижується апетит і покращується робота всіх органів і систем.

Приймаються препарати тривало курсами і можуть поєднуватися з фізичними вправи. Вони допоможуть перевести тренування на новий рівень підвищивши навантаження і швидше досягнувши результату.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації