СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ


ж

Як присідати, щоб схуднути


Перепробувавши безліч дієт і вправ, придуманих інтернет-тренерами, дівчата так і не знають, чи можна схуднути, присідаючи? Даний тип вправи є універсальним. Крім того, що вона підтягує сідничні м'язи, стегна і ікри, ще позитивно впливає на розробку колінного суглоба. В результаті вдається домогтися прекрасної фігури, але і позбутися від болю в ногах при зміні погоди або після трудового метушливого дня.


Чи можна схуднути присідаючи


як присідати щоб схуднути

Багато дієтологів стверджують, що потрібно присідати, щоб схуднути. Безумовно, інші вправи теж чинять вплив на позбавлення від зайвої ваги, але всі вони є не настільки ефективними. Для поліпшення ефекту рекомендовано брати у руки гантелі, або класти штангу на плечі. Присідання задіють багато груп м'язів, включаючи живіт, стегна, ікри, нижню частину попереку. Тому схуднути при виконанні однієї тільки цієї вправи цілком реально. Але в сукупності з іншими тренуваннями і правильним харчуванням результат досягається швидше.


Як правильно присідати, щоб схудли ноги і попа


Як правильно присідати, щоб схуднути – це питання мучить багатьох жінок. Є кілька технік, кожна з яких спрямована на окрему групу м'язів. Але існують загальноприйняті правила:

Спочатку розминка обов'язково. Потрібно підтягнутися, зробити кілька згинань в різні сторони.
Вихідне положення – упор на п'яти, носки злегка розведені в сторони, ноги на ширині плечей.
При присіданні не можна допускати відриваючи п'яток від поверхні підлоги.
Спина тримається прямо, голова і шия не повинні згинатися. Це потрібно для мінімізації больових відчуттів в спині. Також можуть защемитись хребці.

Присідання повинні бути, як би незакінченими. Коли кут згину колін досягає 90 градусів, потрібно припинити опускатися, потрібно підніматися. В іншому випадку тазостегновому і колінному суглобам наноситься непоправима шкода.

Вправа виконується повільно. Коли ви повністю опустилися, потрібно затриматися в такому положенні на декілька секунд. Потім так само плавно піднятися.
При спуску робиться вдих, при підйомі – видих. Потрібно звернути увагу на дихання, воно має бути рівним і плавним.

Знаючи, як присідати, щоб схуднути, ви зможете доповнювати вправу, щоб надавати прямий вплив на проблемну групу м'язів. Збільшення тривалості заняття не призводить до росту ефективності. Тому рекомендується виконувати за добу 5-6 підходів.


Скільки разів потрібно присідати, щоб схуднути


Щоб відповісти на питання, скільки потрібно присідати в день, щоб схуднути, рекомендується звернути увагу на витрату калорій. За 100 разів людина втрачає приблизно 100-200 ккал. Враховуючи, що в день їй потрібно вживати в їжу близько 1000 калорій (при дієті менше), одної даної вправи недостатньо.

Або потрібно виконувати її у великій кількості. Скільки разів потрібно присідати, щоб схуднути, за один підхід – не менш важливе питання. Фахівці рекомендують починати з 3-5 разів, якщо раніше ви не виконували зарядку. Тоді вдасться привести м'язи в тонус поступово, і тренування не будуть супроводжуватися болями. Згодом, коли кількість вправ досягне 100 і більше, потрібно робити кілька підходів. Небажано давати навантаження на колінні суглоби. Тому за один захід роблять 15-20 разів.


Присідання для локального схуднення

Нерідко вправа використовується для позбавлення від зайвої ваги в конкретних частинах тіла. Є деякі тонкощі її виконання, щоб вплинути на окрему м'язову групу:

  • Як правильно присідати, щоб схуднути в ногах? Для цього потрібні дві гантелі однакової ваги. Якщо такі відсутні, можна використовувати наповнені водою баклажки. Руки витягуються вниз, тримаючи в долонях додаткову вагу. Основне навантаження припадає на ікри, які швидше стають стрункими і жіночними;
  • Як правильно присідати, щоб схуднути в стегнах? Спочатку підбирається упор під п'яти, що підноситься над основною поверхнею на 4-5см. Руки витягуються прямо перед собою, згинаються в ліктях, долоні складаються одна на одну. Вправа виконується так, щоб стегнова частина ноги ставала паралельно підлозі, потім потрібно підніматися;
  • Як присідати щоб, схудла попа? Тут використовується штанга. Тримаючи за гриф, її треба завести за голову, потім покласти на плечі. Так фокусується положення спини. Змінюється центр тяжіння, і силові навантаження акцентуються на сідницях.

Іноді присідання можна замінити підйомом/спуском по сходах, але таке заняття не дасть аналогічного ефекту. Також можна бігати підтюпцем або підстрибувати, максимально притискаючи коліна до грудей. Але бажано вносити різноманітність у тренування, щоб результат торкнувся всієї фігури в цілому.


Жироспалювачі і Бади на допомогу тим хто худне

Говорячи про те, скільки разів присідати, щоб схуднути, не можна забувати про супутні терапії. Використання жироспалювачів Lab Neurolipo і Asia Black-25 дозволяють впливати на метаболізм. Він прискорюється, токсини виводяться швидше, витрачається більше енергії. Тому організм одночасно позбавляється від зайвої ваги і відновлюється.

Можна використовувати БАД Simpatoterm Lux. Це комплекс рослинних компонентів, кожен з яких діє на зміцнення імунної системи, прискорене виведення токсинів і вологи. Також до складу входить екстракт гарцинії камбоджійської, який пригнічує апетит, створює відчуття ситості.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації