СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати вінстрол тестостерон


Тестостерон пропіонат є одним з видів ефіру чоловічого статевого гормону тестостерону. Цей препарат досить популярний серед бодібілдерів і пауерліфтерів. В основному використовують пропіонат досвідчені атлети, а новачки практично не застосовують або вживають зрідка для сушіння. Досить ефективним є вінстрол пропіонат курс при підготовці до змагань.


Як приймати вінстрол тестостерон

Основна причина рідкісного застосування препарат менш досвідченими атлетами полягає в досить короткому терміні дії і тому ін'єкції необхідно робити щодня. Якщо стероїд використовується окремо від інших препаратів, то курс складає близько чотирьох або п'яти тижнів. Друга причина неприйняття препарату новачками – його вартість. Ціна пропіонату істотно вище, ніж у тестостерону енантат.


Переваги пропіонату.


Тільки той факт, що пропіонат часто використовується професійними атлетами, говорить про його ефективність. Серед основних переваг стероїду слід відзначити наступні:


  • Завдяки швидкодії препарату результат помітний вже через добу. Тренування стають агресивнішими, підвищується кількість енергії і прибуває сила.
  • Пропіонат затримує дуже мало води, отже, незважаючи на меншу швидкість набору маси, він характеризується великою ефективністю.
  • Препарат позбавлений побічних дій.
  • Стероїд надає жироспалюючий ефект і надає м'язам певну рельєфність.
  • Пропіонат швидко виводиться з організму, що робить його ідеальним під час підготовки до змагань, на яких можливий допінг-контроль. Вище вже згадувалося про ефективність вінстрол пропіонат курсу, але більш докладно про це буде розказано.
  • Препарат відмінно збільшує показники сили атлетів. Саме це і є основною причиною його широкого застосування в пауерліфтингу та важкій атлетиці. Крім цього, завдяки його здатності практично не затримувати воду в організмі, після його застосування маса збільшується незначно.
  • Тестостерон пропіонат чинить позитивний вплив на серцево-судинну систему і в значній мірі знижує ризик виникнення коронарного та ішемічного захворювань серця.
  • Відмінно підходить для жінок, так як позбавлений побічних ефектів і при цьому вельми ефективний.

Побічні ефекти при передозуванні.


Як вже згадувалося вище, при дотриманні дозування препарат не представляє небезпеки для організму. У свою чергу вживання великої кількості стероїду може призвести до звичайних для всіх видів ефіру тестостерону побічних ефектів: облисіння голови, появі вугрової висипки і т. д. Але ще раз варто відзначити, що при використанні правильних дозувань атлети зможуть уникнути цього.

Також після курсу препарату в організмі тимчасово припиняється синтез натурального гормону, однак після застосування після курсової терапії все повертається на місце.


Курси пропіонату.


А зараз більш детально про дозування стероїду. Відразу варто сказати, що як би не використовувався препарат, тривалість курсу не повинна перевищувати 10 тижнів. При використанні тільки одного пропіонату його доза повинна становити від 50 до 100 мг щоденно або через день. Можна зустріти інформацію, що допускається вживати до 2 грам препарату. Проте це вже є надмірною дозою і не варто ставити подібних експериментів.

При підготовці до змагань дуже добре себе показав вінстрол пропіонат курс. Також до цього поєднання рекомендується додати і мастерон.

Цей курс вже неодноразово доводив свою ефективність при підготовці бодібілдерів до змагань. Завдяки такому поєднанню препаратів в організмі практично не накопичується вода, а м'язи набувають відмінну рельєфність і вони стають більш жорсткими.

Між курсами необхідно робити мінімальну перерву, тривалість якої становить два місяці. Проте для повного відновлення організму цей термін варто збільшити до 10 тижнів. Так здоров'я атлета не буде схильне до ризику.

Звичайно, існують і інші способи прийому препарату, але в підготовчий період саме вінстрол пропіонат курс дає максимальний ефект. Крім красивого рельєфу і пружності м'язів, атлет отримає досить хороший приріст м'язової маси. Найголовніше, що вона буде якісною і ризик її зниження після завершення курсу прийому відсутній.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації