СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати протеїн?


Протеїн підходить , як для набору м'язової маси, так і для її утриманні при сушці (спалюванні жиру).

Часто запитують : скільки, як і коли пити протеїн, як приймати протеїн? Відразу скажу, що думок із цього приводу є досить багато


Скільки приймати протеїна ?


Вчені вже давно з'ясували, що для росту м'язів людина повинна споживати мінімум 1.5 грама протеїну на 1 кг ваги тіла в добу. Це мінімум. А якщо хочете получити кращий ефект то 2 грами.
Ні для кого не секрет, що їжа, яку ми купуємо в магазинах, багата в основному жирами і вуглеводами, а на білки бідна. Тобто, частенько, навіть при нормальному харчуванні, людині може бракувати білка для росту м'язів.

Якщо ви важите 50 кг, то білка споживаєте із звичайною їжею приблизно 50 грам в день. Звичайно, це не точне значення, а приблизне, я не бачив, що ви їсте і скільки. Іншими словами, кількість протеїну, яку ви повинні спожити в день, залежить не лише від вашої ваги. Але і від кількості білку, споживаного із звичайною їжею. І від кількості білку в самому протеїні.

Допустимо, якщо ви важите 50 кг, то ви повинні приймати приблизно 75 грам білка в день, як я це вирахував? Просто 50 кг вашої ваги помножити на 1,5 грам білка дорівнює 75 грам білка. Я взнати скільки білка є в продуктах харчування? Для цього вам поможе таблиця складу продуктів харчування.


Як правильно приймати протеїн


Зазвичай протеїн розмішується з водою, або молоком. Кількість рідини значення не має. Єдине - вода не має бути гарячою (кип'ятком). У гарячій воді білок згортається і втрачає частину своїх властивостей.

Вашу денну норму білка краще пити в декілька прийомів, а не за один раз. Оскільки за 1 раз організму важко засвоїти таку кількість білку. А точніше він не може стільки засвоїти! Максимальну кількість білка організм засвоює за один прийом їди 20-40 грам. Чому я написав не одну цифру, різні вчені по різному говорять одні кажуть 20 грам інші 30 грам, а ще інші 40 грам. Це залежить від ваги людини в від того як часто вона його приймає. Так, що я б радив починати з 20 грам. Зазвичай його приймають в інтервалах між прийомом їди. Я раджу пити його за 40-60 хв до або після їди.

Не раджу вам економити на протеїн і пити його менше ніж треба. Сподіваючись "розтягнути задоволення". Ви не отримаєте від цього ніякої вигоди. Більше ніж треба теж пити не потрібно. Якщо перевищувати норму то лишній протеїн не засвоїться і піде в туалет, даремно потратити свої кошти.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації