СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно робити заміри м'язів


Кожен культурист робить заміри м'язів, щоб дізнатися свої результати, чи збільшилися м'язи чи ні і це правильно, потрібно постійно проводити заміри, щоб контролювати свої пропорції, але не всі знають, як заміряти м'язи правильно. Прочитавши цю статтю ви зрозумієте, як проводити заміри з максимальною точністю.

як правильно заміряти м'язи

Вам гнучкий сантиметр і блокнот з ручкою для запису результатів.

Робити заміри найкраще з ранку коли м'язи холодні, якщо робити заміри після тренінгу то результат буде більший ніж у звичайному стані через пампінг, а нам потрібна правдива інформація, адже в основному наші м'язи знаходяться в холодному стані.


Починати заміри м’язів краще з біцепса, потрібно обхопити сантиметром біцепс в найширшому місці, відрегулювати сантиметр, щоб він лежав рівно і не звисав і максимально напрягти біцепс. Якщо не вийшло з першого разу повторіть. Також біцепс можна виміряти при опущеній руці, в розслабленому стані.


Далі виміряйте передпліччя, зігніть руку і напружте передпліччя, виміряйте в найширшому місці.


Робимо замір шиї, просто трохи напряжіть шию і зробіть замір.

 

Потім заміряємо груди, тут вам знадобиться помічник. Розсуньте руки і максимально вдихніть, нехай помічник виміряє об'єм грудей на рівні сосків.


Вимірюємо талію на рівні пупка, не напружуючи і не розслабляючи живіт, зробіть замір.


Стегна потрібно вимірювати в найширшому місці, напружте максимально і зробіть замір.


Далі заміряємо литковий м'яз, підійміть ногу на носінні і максимально напружте, зробіть замір в найширшому місці.


Не забувайте записувати результати в блокнот, щоб потім порівняти результати. Робіть заміри щомісяця. Намагайтеся використовувати спеціальний сантиметр.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації