СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно вибрати одяг для заняття спортом


Дівчина двадцять першого століття ретельно стежить за своєю зовнішністю і фігурою. Вона готова витрачати кілька годин на день на заняття спортом, щоб не втратити привабливі природні дані або створити ідеальну фігуру самостійно.

Коли дівчина направляється в спортивний зал на тренування у неї з собою повинна бути сумка з різними необхідними предметами. Обов'язково вона повинна мати спортивну екіпіровку, яка дозволить відчувати себе комфортно на заняттях. Треба сказати, що спортивний одяг це непростий вид жіночого гардероба, вона повинна відповідати деяким показникам.

одяг для заняття спортом

Вибирати такі речі потрібно виходячи з того виду спорту або фітнесу, яким дівчина збирається займатися. Крім того, одяг повинен відповідати особливостям фігури і бути якісним.


Деякі характеристики спортивного одягу


Зрозуміло, що є кілька показників, які застосовуються для всіх видів одягу для фітнесу:


· тканина повинна мати щільний і міцний склад

· волога повинна добре вбиратися, але не залишатися у волокнах

· розмір повинен ідеально збігатися з особливостями фігури

· матеріал повинен бути натуральним і високоякісним

· Нижче наведемо приклади одягу для різних видів фітнесу.


Тренажерний зал


Якщо вас приваблюють довгі спокійні тренування в спортзалі з тренером або без, то варто купувати спортивний одяг стриманих кольорів. Так ви не будете привертати до себе непотрібної уваги і зможете спокійно тренуватися. Футболка або топ повинен бути ідеальний за розміром, і якщо це активний фітнес, то потрібне гарне прилягання.

Це необхідно для зручності під час занять, а не для демонстрації фігури. Футболку треба вибирати достатньої довжини, а до неї краще купувати спортивні штани і легінси. Шорти в спортзалі недоречні, так як стикатися голим тілом зі снарядами або лавою вкрай не приємно.


Аеробіка


Аеробіка може бути різних видів, але ми придивимося до класичної степ-аеробіки. Справа відбувається на власному килимку, тому пускати в хід можна і топи і шорти, щоб помилуватися на себе в дзеркалі. Основна вимога таке ж - одяг має бути комфортним і не сковувати рухи. Крім того, важливою характеристикою є гігроскопічність, тобто одяг повинен вбирати вологу.

Найзручнішим варіантом для таких занять залишаються спортивні купальники, але далеко не кожна дівчина зважиться їх надіти. Одним з найбільш позитивних видів спорту є саме аеробіка, тому заняття треба проводити в яскравому і комфортному одязі.


Йога


Заняття цим видом фітнесу спрямовані на повернення гармонії в життя людини. Тому підбираючи одяг для занять йогою треба ретельно приміряти кожен предмет костюма - він повинна сидіти ідеально. Весь одяг для йоги повинен бути натурального походження, щоб ви не втратили рівновагу на слизькій синтетиці під час занять.


Бокс, тай-бо, капоейро


Для бойових видів фітнесу необхідний спеціальний одяг, так як вона відіграє вирішальну роль на тренуваннях. Спортсмен на такому занятті знаходиться весь час у русі і всі його м'язи працюють. Для цих занять підійде одяг з гігроскопічних видів тканин, який добре вентилюється. Шорти або штани повинні мати широкий прогумований пояс, який не буде тиснути на живіт. Але, не дивлячись на те, що пояс повинен бути вільним штани не повинні спадати. Самі штани повинні бути вільними і добре вентильованими.

Футболка або топ для занять не повинні занадто облягати, щоб можна було вільно рухатися. Досвідчені спортсмени вибирають майки без рукавів, бо рукава хоч і трохи, але заважають вільно рухатися. Руки спортсмена повинні бути повністю вільні і ніщо не повинно заважати в боротьбі за перемогу.


Танці


Нерідко заняття фітнесом засновані на елементах танцювальних рухів, або ж повністю складаються з якогось виду танцю. Ці заняття допомагають зміцнити м'язовий корсет і розвивають неймовірну гнучкість спортсмена. Пластичність, координація рухів і грація це теж результат таких занять. Такі тренування для душі людям активним не звиклим до нудьги, людям які прагнуть до позитиву у всьому. Таким спортсменам йога здається нудною, а тренування в залі з тренером наганяють тугу.

Але ось танець це можливість проявити себе, виразити свої емоції та одяг для таких занять це підтверджує. Але вибирати його треба в залежності від виду обраних танців і власної фантазії. Для танців, традиційно, вибирають яскравий і стильний спортивний одяг, незвичайного покрою. Якщо це східні танці, то можна і не обзаводитися спеціальним костюмом з відкритим верхом в стилі Шахерезади. Можна просто придбати пояс з маністами і прикріплювати його на зручні штани для фітнесу.

Верхня частина костюма може бути представлена простим топом. Якщо це танці RNb, то одяг для занять повинен бути мішкуватим і просторим, ніби з чужого плеча. Обов'язкові в цьому одязі яскраві незвичайні принти, всілякі аксесуари і класні кросівки. Також у цьому напрямку вітається багатошаровість, тобто одна майка поверх іншої. Від вашого образу в танці залежить весь успіх, тому треба постаратися при виборі одягу.

Якщо поставитися до вибору одягу для фітнесу серйозно й уважно, то це буде вже половиною успіху у ваших заняттях. Займатися в незручному і негарному одязі продуктивно просто неможливо. Тому треба приходити на кожне заняття в прекрасному настрої і в стильному сексапільному одязі для фітнесу.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації