СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно підтягуватися на турніку


Як правильно підтягуватися на турніку ? Таку вправа, як підтягування, дуже часто включають в програму різноманітних комплексів вправ, які сприяють розвитку м'язів рук, а так само грудям.

У разі, якщо ви бажаєте, щоб вправа була максимально результативною, то слід неодмінно навчитися грамотно підтягуватися.

як правильно підтягуватися на турніку

Щоб правильно підтягуватися на турніку, слід взятися за перекладину (обов'язково прямим хватом), ваші руки при цьому мають бути розставлені трохи ширше за ваші плечі. У вихідній позиції руки мають бути випрямлені і розтягнуті, а плечі добре розслаблені. На вдиху слід трохи затримати дихання і відразу ж почати підйом, обов'язково контролюючи при цьому рухи своїх ліктів.

Підтягуватися на руках слід до того моменту, поки груди досягнуть рівня перекладини або ж навіть піднімуться вище. Після цього слід на видиху опуститися вниз, робити це треба плавно і спокійно до тих пір, поки ви не досягнете вихідної позиції. Найпоширенішою помилкою є те, що при підтягуванні, те, що спортсмени упевнені в участі біцепса в цьому процесі. Але насправді це зовсім не так, оскільки основне навантаження при цій манері виконання доводиться саме на тріцепс.

У разі, якщо бажаєте, щоб підтягування чинили максимальну дію на розвиток і тонус м'язів спини, то слід робити хват, як можна ширшим.

Щоб понизити травматичність цієї вправи, треба обов'язково звертати свою увагу на положення і роботу суглобів в процесі підтягувань (особливо, якщо вони виконуються широким хватом). Безліч спортсменів початківців, навіть розуміючи користь підтягувань, не люблять їх робити, хоча вправа дієва і проста. Тому важливо навчитися правильно підтягуватися на турніку.

Причина криється в тому, що піднімати на руках вагу буває дуже важко, але якщо правильно підтягуватиметеся і стежитимете за станом м'язів і зв'язок в процесі тренування, то через деякий час підтягування для вас стануть дуже легкою вправою.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації