СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк покращити засвоювання білка?


Для ефективного приросту м'язової маси потрібно збалансовану програму харчування. Але часто буває так, що забезпечити достатнє споживання їжі не досить. Річ у тому, що не увесь білок, що потрапляє в організм, засвоюється. А для найбільшого ефекту набору м'язової маси треба забезпечити максимальне засвоєння білку. Як це можна зробити?

Речовини, які сприяють засвоєнню білку, називаються ферменти. Ферменти прискорюють обмінні процеси, містяться в організмі і беруть активну участь в процесі травлення. При посиленому споживання білків, внутрішніх ресурсів, ферментів, може не хватати і потрібно додатковий їх прийом. Існують спортивні добавки до їжі, які містять в собі рослинні ферменти. Рослинні ферменти діють аналогічно тим, що містяться в організмі. Рослинні ферменти допомагають травній системі розщеплювати білок, який є будівельним матеріалом для м'язових волокон.

Білок, розщеплений на амінокислоти і пептиди, має підвищену швидкість засвоєння і володіє більшою мірою засвоєння. І, як наслідок, запас білку використовується більш максимально. Процес засвоєння білку досить трудомісткий. Особливо це стосується казеїнових і молочних білків.

Первинний процес переварювання білку відбувається в шлунку. Подальше переварювання і засвоєння білку відбувається в тонкому кишковику. Під впливом шлункового соку білкові маси в шлунку злипаються і стають грудками. Ферментам дуже важко проникнути всередину, тобто перетравлюється тільки верхній шар. А білкові маси, що залишилися, не переварені, насилу просуваються по травному траку, викликаючи не приємні відчуття дискомфорту. Додатковий прийом ферментів вирішує це питання. У протеїнових добавках використовуються рослинні ферменти. Оскільки ферменти знаходяться у складі добавки, вони розподіляються рівномірно у середині білкової маси. Тобто відбувається якісніше засвоєння білків і, як результат, ефективніше використання білкового ресурсу. А краще засвоєння білку дозволяє нарощувати м'язову масу ефективніше.Так само ферменти позитивно впливають на імунну систему і покращую загальний стан атлета.

Ферменти роблять загоювальний ефект, при численних, дрібних травмах. Цей ефект в поєднання із здатністю посилювати засвоєння білку може надати величезну допомогу в примноженні м'язової маси.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації