СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк починати бігати, щоб схуднути


З приходом весни багато хто замислюється про те, що пора б їм скинути кілька кілограмів і привести своє тіло в порядок перед літнім сезоном. При цьому не рідко вибір падає на ранкові або вечірні пробіжки. Ось тут-то і виникає питання: як починати бігати, щоб схуднути.


Переваги бігу


Як починати бігати, щоб схуднути

Для того щоб зрозуміти, як же біг допомагає схуднути, важливо з'ясувати, що ж відбувається в організмі під час тренування. В першу чергу, це ідеальний варіант нормалізувати роботу серця і дихальної системи.

В результаті цього поліпшується кровообіг. Всі тканини без винятку отримують потрібну кількість кисню і поживних речовин. Це позитивно позначається на обмінних процесах, що призводить до розщеплення жирів. При цьому зверніть увагу, що бігати доведеться довго.

Доведено, що лише через 20 хвилин після початку пробіжки запускаються процеси жироспалювання. Тому доведеться запастися терпінням і бігати потрібну кількість часу. Звичайно, не варто відразу робити виснажливі тренування. Підвищувати навантаження потрібно поступово, щоб пробіжки принесли вам тільки радість, а не біль в м'язах.

Під час бігу прокачуються практично всі м'язи. Звичайно, велике навантаження йде на ноги, сідниці і живіт, адже це найбільш проблемні зони. Деякі особливо цілеспрямовані намагаються використовувати різні обважнювачі, які кріпляться або на литках (ікрах), або на руках. Це дозволяє істотно підвищити навантаження.

Таким чином, за допомогою бігу дійсно можна схуднути. Потрібно тільки знати, як почати бігати вечорами, щоб схуднути.


Як правильно починати бігати, щоб схуднути


Як вже говорилося, бігати потрібно багато, але підвищувати навантаження потрібно поступово. Відразу відповімо, що якщо почати бігати, можна схуднути на кілька кілограмів. При цьому постарайтеся вибрати свою техніку. Для початківців підходящими будуть легкі пробіжки невеликої тривалості. Бігайте в повільному темпі протягом 40-60 хвилин. Так ви не сильно втомитеся і зможете спалити велику кількість калорій.

Якщо ефекту від таких пробіжок вже немає і вага зупинилася на певному показнику, можна змінити техніку. Спробуйте інтервальні тренуваннями. Для цього протягом хвилини біжіть з прискоренням з максимальною віддачею, після цього продовжуйте протягом двох хвилин повільно. Але пам'ятайте, сидіти і стояти після вправ не можна. Потрібно продовжувати рухатися, нехай і дуже повільно.

Зверніть увагу, що мало з'ясувати, як правильно починати бігати, щоб схуднути. Потрібно ще дотримуватись елементарних правил. Перед пробіжкою постарайтеся не їсти. Можна відмежуватися склянкою чаю з цукром або медом. Відмінно допомагає імбирний напій або лимонна вода. Вони додадуть сил і допоможуть підбадьоритися.

Відмінно додає сили і енергію кофеїн. Звичайно, пити каву перед пробіжкою не варто, а от використовувати спеціальні жироспалювачі, до складу якого він входить, потрібно. З цією метою застосуються наступні Бади:

Black Spider 25 Ephedra , Red Wasp 25, China White 25 Ephedra, Hellfire.
Крім кофеїну, до складу жироспалювачі входить ефедрин. Він також стимулює роботу нервової системи і прискорює обмінені процеси. До того ж поліпшується розщеплення жирів і знижується апетит. Щоб не виникало надмірного підвищення артеріального тиску, до складу препаратів включений аспірин.

Також позитивно позначаються рослинні екстракти. Зелений чай виводить токсини, гуарана нормалізує процес засвоєння жирів, а гіркий апельсин позитивно позначається на обміні речовин.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації