СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк почати займатися бодібілдингом


Як почати займатися бодібілдінгом? Не знаєте відповіді на цей список запитань :


Вирішивши займатися культуризмом, з чого варто починати?
Як правильно почати свої тренування по бодібілдінгу новачкові?
Що треба знати для початку занять "залізним спортом"?
Чи обов'язкова перед початком регулярних занять з додатковою вагою, яка-небудь попередня підготовка?
Читайте, цю статтю і получите відповідь на них.


Етап попередньої підготовки.


Перед початком регулярних занять з вагою, необхідно пройти дво-, тритижневу попередню підготовку, по 3-4 рази в тиждень виконуючи вправи з простими пристосуваннями: гімнастичною палицею, еспандером, набивним м'ячем, гантелями і т. п. Правильний підбір, кількість, дозування вправ повинні забезпечувати їх усебічну дію, створюючи необхідну рухову основу, зміцнюючи м'язовий апарат, готуючи дихальну і серцево-судинну системи до істотніших навантажень, виробляючи потребу в регулярних тренуваннях.

Організація занять на снарядах повинна відповідати ряду методичних вимог. Що займаються слід розподілити на підгрупи по декілька (2-3) людини з близькими силовими можливостями і що використовують приблизно ті, що рівні обтяжили. При необхідності вони забезпечують надійну взаємну страховку. Упродовж занять треба виключити сторонні розмови, обмежити дію зовнішніх подразників : шуму, безладного ходіння і т. п.

Пам'ятайте: дисципліна і концентрація Вашої уваги - найважливіший чинник якісної організації і проведення занять і попередження травм.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації