СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк підібрати протеїн?


Широкий асортимент спортивного харчування змушує спортсмена задуматися про вибір конкретного препарату. Найважче визначитися зі спортивними добавками починаючому культуристу, особливо коли питання стоїть про вибір тільки одного виду протеїну. Розглянемо склад кожного з них, завдяки чому читач отримає можливість самостійно вибрати відповідний варіант для себе.

як підібрати протеїн

Казеїновий протеїн – це концентрат молочного білка тривалого впливу з чудовим складом амінокислот. Завдяки повільному переварюванню і засвоєнню поживних речовин даної добавки, що запобігають руйнівні процеси в м'язах. Казеїн не тільки перешкоджає катаболічному ефекту, але й зміцнює кісткову тканину завдяки високому вмісту кальцію в препараті. Культуристи можуть приймати протеїн до, під час та після тренінгу, в цих випадках казеїн не принесе користі. Тут знадобитися білок більш швидкої дії, наприклад, соєвий або сироватковий.

Оптимальним варіантом вживання казеїнового протеїну буде вечір. Протягом нічного відпочинку, а це близько 8 годин, у кров та м'язову тканину спортсмена будуть надходити амінокислоти, вітаміни та інші поживні речовини, що позитивно позначиться на швидкому і якісному росту м'язової маси. Сироватковий протеїн складається з лактози, великого асортименту вітамінів, натуральних мінералів і амінокислот, які людський організм не може інтегрувати самостійно. Завдяки хімічному складу препарату прискорюються процеси синтезу білка в м'язовій тканині, виростають захисні властивості організму і зменшується наявність вільних радикалів в клітинах із-за потужного антиоксидантного ефекту цього препарату.

Коктейль з сироваткового протеїну – це ідеальний варіант для вживання як до, під час, так і після тренінгу, в залежності від потреб спортсмена.

В максимально швидкі терміни м'язи отримають пристойну дозу амінокислот і вітамінів, необхідну для повноцінного і швидкого відновлення після фізичних навантажень. Саме цей час буде найбільш підходящим для прийому сироваткового білка з метою якісного та активного росту м'язової маси.

Збалансоване і повноцінне харчування культуриста передбачає поєднання прийому казеїну і сироваткового протеїну. Але якщо питання стоїть про вибір тільки одного з них, то слід зупинитися на останньому препараті.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації