СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк не зірватися з дієти


На початку дієти ми звичайно натхнені ідеєю і віримо тільки в позитивний результат. Але протягом самої дієти все складається не так просто. Перед нами належить багато спокус, перед якими важко встояти і не порушити свого дієтичного режиму. Виходячи з недавніх досліджень центру сучасної дієтології, лише одна людина з десяти сідає на дієту, дотримується її строго за планом і доводить до кінця. А у решти тих, що худнуть не вистачає сили волі, і вони кидають дієту на різних її етапах, іноді навіть на завершальних. І все-таки, як не зірватися з дієти?


Поступове схуднення


як не зірватися з дієти

Не прагніть до різкого схуднення. Це не тільки шкодить здоров'ю, але і негативно позначається на вашому зовнішньому вигляді. Внаслідок різкого схуднення, шкіра стає в'ялою, а робота гормональної системи порушується таким чином, що після закінчення дієти ви стрімко наберете вагу знову.


Дробове харчування


Вибирайте для себе дієту, яка б передбачала часте харчування невеликими порціями. Так ви не будете голодні, і в той же час мінімальне вживання калорій принесе вам очікуваний результат втрати ваги. Крім цього, дробове харчування стимулює активну роботу метаболізму, від чого напряму залежить ефективне жироспалювання.

Основу вашої дієти повинні складати улюблені продукти харчування.


Відмова від спиртного


Алкоголь володіє наступними негативними властивостями:


- стимулює апетит;
- блокує відчуття ситості під час прийому їжі;
- сприяє тому, що замість спалювання жирових відкладень, згоряють ваші м'язи при фізичній активності;
- сповільнюється робота обміну речовин в організмі.


Як бачите, спиртне може нашкодити людині, що сидить на дієті (і не тільки!).


Щільний сніданок


Сніданок повинен бути щільним і об'ємним на відміну від інших прийомів їжі протягом дня. Це стосується не лише дієти, а й звичайного харчування. Ранковий прийом їжі визначає працездатність і енергійність організму на весь день, тому не нехтуйте цим правилом.
Вся з'їджена їжа з ранку повністю засвоюється в організмі, завдяки швидкій роботі в ранкові години.

Якщо ваш сніданок був помірно ситним, то протягом дня, і особливо ввечері, вас не стане мучити голод, а значить і зрив вам не загрожує.


Знайдіть собі хобі


Коли людина захоплена чимось їй цікавим, почуття голоду їй чуже. Наприклад, запишіться на танці, курси англійської або в'язання. Або закохайтесь – це найкраще мотивує добре виглядати і стежити за соєю фігурою!


Укладіть парі


Посперечайтеся зі своїми друзями, що витримаєте свою дієту на солідну суму або на такий вчинок, який підганяв би вас виграти парі!
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації