СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВисокоефективний соло курс на масу для новачків


Цей якісний комплекс спеціальних препаратів, можна вважати кращим курсом, який відмінно підходить для того, щоб набрати м'язову масу. Після того, як з'явився цей комбінований соло курс, кожен професійний спортсмен, а також новачок-атлет, зможе набрати м'язову масу. Це абсолютно безпечний і високоефективний соло курс. Курс не можна вважати простим, тому що під час його застосування потрібно використовувати деякі супровідні препарати. Такими препаратами є Тамоксифен і Гонадотропін. Цей соло курс має значні плюси, завдяки чому його вибирають численні спортсмени.


Переваги комбінованого соло курсу


Основною перевагою цього курсу можна назвати його безпеку, так як він ставиться до низько андрогенних. За допомогою цього соло курсу можна досягти різних цілей і при цьому не завдати шкоди своєму здоров'ю. Курс не проявляє такі побічні ефекти, як акне, почервоніння, жирність шкіри і т. д. Перевагами цього курсу також є:


  • ефективність;
  • безпека;
  • інтуїтивність у застосуванні;
  • не пригнічує виділення власного тестостерону.

Для кого цей курс?


Цей курс призначений саме для чоловіків-спортсменів і спортсменів без протипоказань. Придбати курс стероїдів можуть собі дозволити спортсмени з худою статурою, які хочуть набрати м'язову масу. Курс повинні застосовувати чоловіки від 25 років, так як до цього віку у них не стандартний гормональний фон. Соло курс годиться також для застосування жінкам-спортсменам. Цей курс абсолютно безпечний і не викликає побічних ефектів.


Тривалість ефективного курсу


Повна тривалість цього курсу складає шість тижнів. Вже з 8 тижнів спортсменам слід застосовувати препарат Тамоксифен.


Високоефективний соло курс на масу для новачків

Бажано застосовувати Метандростенолон. Цей препарат у всьому світі користується величезною популярністю і вважається одним з найбільш доступних і високоефективних. Інгібітори ароматази є такими ж незамінними препаратами і дозволяють контролювати естроген. Все це допомагає знизити ризик появи гінекомастії. Для того щоб контролювати рівень естрадіолу потрібно постійно здавати аналіз крові. Якщо ви помітите, що кількість естрогенів не зменшується, то можна збільшувати дозу антиестрогена.


ПКТ після низько андрогенного курсу

ПКТ – це ряд препаратів з аналогічними ефектами. Для того щоб соло курс на масу дав високий результат, потрібно:Переваги соло курсу на масу

Багато хто вважає, що цей короткий стероїдний соло курс на масу не так ефективний, проте гідності курсу були доведені численними експертами і науковими дослідженнями. За допомогою цього курсу можна досягти відмінних результатів у дуже короткі терміни. Курс не заважає відновленню м'язової маси, а вже з третього тижня курсу можна спостерігати ріст м'язів. Цей просто чудовий варіант збільшувати масу м'язів, не завдаючи шкоди організму і здоров'ю.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації