СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВуглеводи при наборі м'язової маси


Дуже часто можна зустріти в різних джерелах інформацію про те, що їжа, багата на білок є мало не найважливішим в побудові красивого тіла. Читаючи усе це вам може прийти в голову, що вуглеводи абсолютно даремні і потрібні тільки для накопичення жирової маси, і саме вони винні в тому, що вам не вдається побачити заповітні кубики на своєму пресі. Але це не так, не варто напихати себе надмірною кількістю білку, при цьому забуваючи про вуглеводи і майже викидаючи їх з раціону.


Багато вуглеводів + білків = ріст м'язової маси


Щоб набрати м'язову масу необхідно з'їдати дуже велику кількість і білка і вуглеводів. Якщо ви не досить завантажуватиметеся вуглеводами при наборі маси, то у вас буде нестача білку, оскільки він почне витрачатися, на те, на що зазвичай витрачаються вуглеводи - на енергію, замість того, щоб ефективно будувати м'язи. Якщо ви не можете набрати потрібну кількість білку + вуглеводів можна купити гейнер, це дасть вам потрібний результат в наборі маси. Але раджу вибирати гейнер з хорошим співвідношенням білку до вуглеводів, одні лише вуглеводи дадуть вам тільки жирову масу. В період набору маси вам необхідно набирати хоч би півтора грами білку на кожен кілограм вашої ваги.


Вуглеводи і натрій після тренування = ріст м'язової маси


Після тренування необхідно відновити витрачений глікоген, по цьому було б непогано спожити після тренування вуглеводи і додати до усього цього натрій. Він затримує в м'язах воду, що допомагає поліпшити відновлення після тренування.


Вуглеводне вікно


Після тренування радять вживати білкову їжу + високо вуглеводну, на протязі години після тренінгу. Вживання вуглеводів в протязі цього вікна підвищує і знижує інсулін, властивістю якого є зупинка м'язового розпаду, тоді, як м'язи насичуються вуглеводами. Багато культуристів не знають, про те що їм потрібні вуглеводи не пізніше ніж через шість годин після тренування. Вживайте відразу після тренування високо вуглеводну їжу, наприклад пару булочок з джемом або медом, а потім на другій їді (через чотири години) з'їжте білого рису або макаронів.


Їжте картоплю


Багато культуристів, що стежать за своїм харчуванням не вживають у своєму меню картоплю, оскільки бояться, що вона викличе сильне відчуття голоду, із-за швидкого перетворення на цукор. Можна споживати не сільську картоплю, а червону - вона руйнується повільніше і не викликає сильного відчуття голоду.


Вживайте різні вуглеводи


Метою завантаження вуглеводами є підвищення рівня інсуліну, оскільки це сприяє росту м'язової маси. Кращим варіантом підвищення рівня інсуліну буде вживання швидких вуглеводів (сік, родзинки або зерна пшениці), які забезпечують швидке підвищення рівня інсуліну з повільними вуглеводами, такими, як овес або зерна іржі, вони забезпечать повільний сплеск інсуліну. Метою завантаження вуглеводами є підвищення рівня інсуліну, що посприяє м'язовому росту, на протязі вуглеводного вікна.


Якісні жири


Хороша дієта на набір маси, повинна отримувати 20% усіх калорій з джерел багатих жиром - льняне масло або риб'ячий жир. Це ненасичені жири, які допоможуть вам накопити в організмі більше запасів глікогену. Зайві запаси жиру будуть використані в якості джерела енергії. Повний запас глікогену дасть вам більше продуктивності на тренування і прискорить відновлення м'язів.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації