СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВуглеводи на ніч, корисно чи шкідливо?


Як на рахунок того, щоб вживати вуглеводи на ніч? Для эктоморфа потрібно їсти багато і часто. У неправильному харчуванні частенько криється основна помилка культуристів. Іноді важче спожити за добу бвелику кількість калорій, чим тренуватися в залі.

Денна фаза пристойно відрізняється від нічної - фази сну, тому зайвий прийом вуглеводів на ніч принесе більше шкоди чим користі, не залежно від того чи худнете ви чи працюєте на масу. Тому, давайте разом обговоримо, що краще їсти перед сном?
Можливо я розкрию для когось невеликий секрет, але під час сну наш організм живиться виключно жировою тканиною. Процес її окислення підтримують ті самі вуглеводи з'їдені на ніч.

Тобто поставляють енергію для цього процесу. А чим же погано те, що уві сні спалюються жири - зовсім не погано! Отже приймати вуглеводи на ніч навіть корисно! Але не поспішайте бігти в магазин і купувати там величезний гамбургер для того, щоб він спалив ваші жири вночі . Треба знати міру. Надлишки перетворяться на той же самий жир і на довго осядуть на талії.

Також думка про те, що вуглеводи треба вживати виключно до сходу сонця, що дозволить зберегти фігуру і легкість, я вважаю абсолютно за не правильне. Автор журналу "Intermittent Feast" Нейт Міякі приводить в порівняння заправку автомобіля паливом, точно також, як людина заправляє себе енергією вживаючи вуглеводи - "Якщо автомобіль простоює в гаражі - він не потребує заправки". Якщо впродовж усього дня ви планомірно харчувалися, вживаючи достатню кількість вуглеводів, підтримуючи енергію на рівні, тобто стежили за "паливним баком", означає вам вистачить невеликої порції перед сном. Приблизно за 3-4 години до сну приймаємо вечерю - звичайну порцію вуглеводів. До сну ще багато часу. У тому разі якщо по ходу дня ваш "бак" був напівпорожній, то можна буде додати їх і приблизно за годину - півтора. Нічого страшного не станеться!

Але кращим варіантом природно буде вечірня вечеря, тобто вуглеводи не на ніч, а трохи раніше, і далі, за годину-півтора до сну приймаємо будь-який з легкозасвоюваних білкових продуктів. Особисто я віддаю перевагу сиру, природно знежиреному. Але це може бути, як кефір або протеїновий коктейль, так і звичайна порція амінокислот. Їх можна прийняти безпосередньо перед сном. А ті самі вечірні вуглеводи до цього часу якраз перетравляться і забезпечать організм необхідним паливом на ніч.

Загалом і в цілому картина ясна. Бажаєте додати у вазі - нехай навіть жировій, можете обжиратися вуглеводами на ніч і радіти цифрам на вагах. Можливо для безнадійного эктоморфа це варіант, оскільки м'язова маса ростиме не так швидко, а збільшуватися в об'ємах хочеться. Ще до плюсів можна віднести те, що вживаючи вуглеводи на ніч ми покращуємо свій сон. Добре поїв - міцно поспав. Отже можете брати на озброєння, якщо є проблеми з сном.

Вирішуйте кожен для себе, як поступати з вуглеводами. Нормальний, раціональніший приклад харчування на ніч я виклав, але усе відносно. Головне сильно не переїдати, тримати об'єм поступаемої їжі в розумних межах, щоб уникнути проблем із здоров'ям. Тренуємося, відпочиваємо, а найголовніше - правильно харчуємося! Успіх не за горами.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації