СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВуглеводні напої на тренуванні


Всі ми знаємо, що під час важких тренувань, рівень глюкози в крові падає, відповідно, падає і продуктивність роботи. Відбувається це із-за того, що глюкоза в нашому організмі є самим швидким і першим джерелом палива. Перед вживанням таких напоїв варто чітко знати, які у вас на даний момент тренування.

вуглеводні напої на тренуванні

Якщо у вас тренування спрямовані на збільшення м'язової маси і силових показників, то, будь ласка, пийте вуглеводні напої і зберігайте потужність режиму ціле тренування. Якщо ж ваше тренування спрямоване на жироспалювання, то вживання вуглеводів просто загальмує процеси ліполізу.

Останнім часом асортимент спортивного харчування дуже збільшився, збільшилася і кількість пропозицій його купити. На тлі цього перед нами постає досить непростий вибір того, що пити під час тренування. Що нам тільки не пропонують: просто вуглеводні напої і з різними солями, вітамінами і мікроелементами, якісь білково-вуглеводні суміші. По суті, всі вуглеводні напої діють однаково.

Можна і самому приготувати вуглеводний напій, додавши у воду трохи меду або цукру, все гранично просто. Великим плюсом у вуглеводних напоях можна назвати те, що після тренування ви будете не настільки втомленим як раніше, це обумовлено не таким сильним падінням глюкози в крові. Якщо у вас дуже тривалі тренування, то без вуглеводних напоїв буде дуже важко, а якщо ж у вас короткі за часом силові тренування, то сміливо можна обійтися і звичайною водою. Особисто я пробував вживати і саморобні вуглеводні суміші і ті, які нам пропонує ринок спортивного харчування. Ефект був однаковий, після прийому я починав відчувати розслаблений стан і низьку концентрацію при виконанні вправ.

Так, безумовно, бадьорість відразу поверталася після прийому, але концентрація в підходах була вже не та. Після тривалого застосування я взагалі перестав відчувати який-небудь ефект від вуглеводних напоїв. Що чиста вода, що спеціальний напій – абсолютно однаково. На кожній людині може працювати по-різному. Пробуйте і підбирайте конкретно під себе ті напої, які будуть працювати конкретно на вас. Просто читати в інтернеті і купувати за відгуками нерозумно. Все суто індивідуально, а може вам взагалі це не потрібно.

Вуглеводні напої – це не чарівний енергетик, який зарядить вас силою і бадьорістю, а звичайні вуглеводи в рідкій формі. На ринку на вуглеводні напої ціни завищені в 10-15 разів, а по суті там звичайний цукор, який можна самому в воду додати.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації