СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВтратити жир за 7 кроків


Разом з дієтою та фізичними вправами приходить довгоочікувана красива спортивна фігура. Так, це зажадає від вас і часу і зусиль, але результат того вартий. А щоб ваш шлях схуднення був трохи коротший, використовуйте ці фітнес поради від тренерів і позбавтеся від докучливих зайвих кілограмів.


1. Купіть скакалку


Стрибки через скакалку є вправами з високою інтенсивністю, які ви можете виконувати в будь-який час, в будь-якому місці. Вам потрібно лише кілька хвилин, щоб дати поштовх вашому метаболізму і налаштувати його на правильний лад, що в результаті допоможе вам спалювати набагато більше калорій протягом декількох годин після тренування. Саме обладнання коштує не дорого і його легко взяти з собою на прогулянку в парк, а ще краще влаштувати змагання серед друзів і весело та активно провести час.


2. Замініть всі напої водою


Це стосується і спиртних напоїв теж! Гідратація є важливим фактором для оптимального здоров'я і втрати ваги. Рідкі калорії дуже легко вживати, але вони не дають вашому організму нічого цінного, а тільки відкладаються у вигляді жиру на талії. Вода не має калорій і бере участь у багатьох процесах в нашому організмі і допомагає виводити токсини.


3. Дві хвилини тренування


Коли ви прокидаєтеся, і коли ви повернетеся додому з роботи, зробіть одну-дві хвилини пліометричних вправ, таких як стрибки зірка або бурпи. Вони піднімають на максимуму ваш серцевий ритм і прискорюють метаболізм ще на кілька годин після тренування. Це не відніме у вас багато часу, але завзятість винагородиться хорошими результатами.


4. Скорочувати калорії


Скоротіть споживання нездорової їжі і віддайте перевагу складним вуглеводам і білку. Не забувайте також включати в свій раціон корисні жири, фрукти та багато овочів, адже вони з низьким вмістом калорій, що відмінно підходить для втрати ваги.


5. Підрахуйте свої кроки


Придбайте собі крокомір і переконайтеся, що ви, принаймні, здійснюєте до 10000 кроків у день. Ви повинні бути активним (ою) кожен день. Вставайте частіше в офісі і підіть на прогулянку під час обідньої перерви.


6. Non stop для втрати жиру


Перетворіть ваші силові тренування в супер серії для втрати жиру. Не відпочивайте між підходами, виконуйте вправи одна за іншою, без відпочинку. Кругові тренування дуже ефективні для втрати жиру, складіть собі таку програму на 10 хвилин і повторіть її 2-3 рази. У програму можете вставити і кардіо навантаження, наприклад, виконайте кілька силових вправ, а потім 2-3 хвилини на велотренажері в інтенсивному ритмі. Це допоможе урізноманітнити рутину і більш ефективно буде боротися надокучливими кілограмами.


7. Тренування в задоволення


Наприкінці тижня можете влаштувати собі не надто важке тренування, наприклад, відвідайте басейн, сходіть в клас йоги або просто влаштуйте собі пішу прогулянку. У програмі тренувань повинна бути періодизація, не можуть бути всі важкі тренування, так ви швидше прийдете до плато і отримаєте синдром перетренованості, ваші м'язи повинні відпочивати і відновлюватися.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації