СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВтрачаємо вагу назавжди


Втрата ваги не є легким завданням і передбачає самодисципліну і багато важкої роботи. Якщо ви хочете перестати піддаватися слабостям і нарешті досягти поставленої мети, то вам допоможуть наші поради.


Тиждень за тижнем


втрачаємо вагу назавжди

Потайки шматок пирога два або три рази на тиждень не здається таким великим гріхом, поки ви не зрозумієте, що те, що ви покладете в рот на цьому тижні буде визначати, ваш результат в кінці тижня і наступного тижня у вас буде більше роботи. Якщо ви хочете побачити який-небудь прогрес, то ви повинні переконатися, що ви насправді намагаєтеся досягти поставлених цілей. Наступний тиждень не дуже далеко, так, що, якщо ви хочете побачити зміни до втрати ваги, ви повинні внести зміни в свій раціон вже сьогодні.


Зняття стресу


Коли ви засмучені або розчаровані, не втішайте себе шоколадкою, пончиками і коробкою печива. Ви повинні вирішити, що саме має для вас значення. Адже, якщо ви поступитеся спокусі, зірветеся і з'їсте заборонене, то відсутність втрати ваги вжене вас в ще більшу депресію. Навчіться виходити з стресових ситуацій без допомоги їжі, наприклад, сходіть на прогулянку, пройдіться по магазинах або зробіть генеральне прибирання в будинку.


Ніколи не втрачайте надії


Якщо ви не бачите результату, про який ви мріяли. Потрібно час, щоб втрачати вагу, як і потрібен час, щоб отримати хорошу роботу і закохатися. Нічого хорошого не відбувається відразу. Ви повинні наполегливо працювати, щоб добитися успіху.


Зменшити нагороди


Ви можете не помічати позитивних зрушень у втраті ваги із-за того, що ви заохочуєте себе їжею після важких тренувань. Хоча це нормально іноді балувати себе, але ключове слово тут «іноді», адже, якщо ви після кожного тренування будете себе винагороджувати, то ніякого результату ви не побачите. Альтернативою їжі може стати нагородити себе відвідуванням спа салону, позаплановим походом по магазинам або масажем.


На крок ближче до мети


Думайте про те, що з кожним днем ви все ближче і ближче до досягнення своєї кінцевої мети. Навіть, якщо ви ще не так близько до ідеальної ваги, відзначайте щотижня свої результати, ставте перед собою проміжні цілі, які більш досяжні і мотивуйте себе на подальші успіхи. Це може зайняти деякий час, але поки ви йдете в правильному напрямку, ви повинні пишатися собою.


Працюйте над своєю силою волі


Спочатку буде дуже важко відмовитися від шоколаду і солодощів, проте, з кожним днем стає все легше і легше. Працюйте над своєю силою волі, ставте перед собою цілі і намагайтеся досягти їх, поступово відмовляйтеся від забороненої їжі на благо вашого здоров'я і для втрати ваги. В кінці кінців, ви звикнете до здорової їжі, і вже не буде такої великої тяги до жирного і солодкого.


Змініть свій спосіб життя


Ви повинні внести зміни для того, щоб побачити результати у своєму зовнішньому вигляді. Якщо ви будете продовжувати їсти продукти, які ви звикли їсти, ви ніколи не отримаєте великого результату. Якщо ви хочете змінитися зовні, поставте перед собою тарілку з салатом, а не з чіпсами. Це стосується й інших сторін вашого життя – плануйте тренування, правильне харчування, активний відпочинок, живіть і радійте здоровому способу життя.

Ваше тіло може стати гарним привабливим, використовуйте свої внутрішні сили, щоб стати сильнішими, витривалішими і нарешті отримати фігуру своєї мрії.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації