СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВикористання горіхів в бодібілдингу


Використання горіхів в бодібілдингу корисне. Більше того, воно практично обов'язково. Новачкові може здатися, що в наявності явне протиріччя – бодібілдери зганяють жир, а в горіхах його достатня кількість, отже їсти горіхи спортсменам протипоказано. Пропонуємо спільно проникнути в суть проблеми і відповісти на поставлене питання.

Візьмемо для аналізу два найпоширеніших у нас види горіхів: мигдаль і волоський. Калорійність горіхів просто приголомшлива. На 100 г. продукту маємо 600 ккал для мигдалю і 650 ккал для волоського.


Додамо сюди інші компоненти:


горіхи


При такій кількості жиру будь-який дієтолог схопиться за голову, якщо говорити про великі порції продукту. В цьому весь фокус-покус! Горіх спортсменам показаний в якості легкого перекусу в кількості 4-6 штучок. Через призму спорту здаються негативні моменти поступово переходять у позитивні.


Наприклад:


горіх миндаль, грецькі

Основний мінус - у горісі дуже багато жирів. Ще ні один нормальний дієтолог не радив повністю відмовитися від жирів. Мова йде про заміну жирів тваринного походження рослинними жирами. Без жирів не можуть повноцінно працювати системи організму. Без достатньої кількості білків і жирів не доводиться говорити про нарощування м'язового обсягу. Горіх в цьому плані підходить ідеально, до того ж дозволяє повністю замінити жирні сорти м'яса.

Велика кількість калорій дозволяє з'їсти мінімум горіхів, повністю насичуючи організм. Порівняйте в перерахунку на калорії, скільки потрібно з'їсти капусти і горіхів? Значить ваш шлунок після повноцінної енергетичної трапези буде практично порожній і швидше звільниться. А це важливо для продовження тренувального процесу.

Ми не дарма приділили увагу Омега-3 жирним кислотам. Це важливий елемент, що суттєво полегшує роботу серцево-судинної системи. Сподіваюся, ви пам'ятаєте, що добре працююче серце грає величезну роль в тренувальному процесі. Без нього просто неможливо піднімати серйозні ваги, інтенсивно тренуватися, відчувати значні кардіонагрузки, спалювати підшкірні жири і повноцінно відновлюватися. Тільки що ми перерахували всі основні фактори для досягнення мети, значить без здорового серця ніяк не обійдешся.

Додамо, що використання горіхів в бодібілдингу допомагає швидше відновлюватися після тренувань. Це відбувається за рахунок наявних Омега-3 жирних кислот і магнію. Особливо в цьому плані корисний магній, якого в горіхах досить багато (особливо в мигдалевому). Без повноцінного відпочинку бодібілдерам незабаром загрожують перетренованість, мікротравми, психологічна нестабільність і зниження мотивації. Без цього неможливо досягти прогресу і перейти на новий щабель професійної еволюції.

Смак волоського і мигдалевого горіха давно оцінили кухарі всього світу. Хоча наш сайт далеко не кулінарний, однак смак їжі – далеко не остання річ в психології прийняття їжі. Не важливо, що ми їмо. Елітне блюдо, простий фруктовий салат або легкий перекус повинні приносити нам задоволення. Смак горіха для такої місії цілком підходить. Після легкого перекусу горіхами спортсмен не відчуває негативних емоцій, значить у нього більше шансів досягти потрібного результату на позитивній хвилі.

На основі вищесказаного можна зробити один простий висновок: горіхи – корисна і важлива складова раціону спортсмена. Тут важливе правильне дозування (порція) і час їх прийому. Таким чином волоський і мигдальний горіх принесуть людині лише користь.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації