СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправи з гантелями для схуднення


Багато жінок, що вирішили скинути вагу за допомогою фізичних тренувань, побоюються наростити м'язову масу. Тому вони дуже часто виключають зі своїх тренувань вправи з використанням гантелей. Адже даремно - насправді вправи з гантелями для схуднення являються відмінним способом зігнати непотрібний жир з проблемних ділянок тіла і зробити фігуру стрункою і привабливою. Це досягається тим, що фізичні вправи з гантелями впродовж години спалюють близько 400 кілокалорій. Подібні тренування також сприяють опрацюванню м'язів рук і грудей, живота, осанки, талії. До того ж ці вправи сприяють нормалізації обміну речовин, зниженню ризику захворювання раком хребта, поліпшенню травлення.

Вправи з гантелями для схуднення виконуються в неквапливому темпі. Щоб добитися ефекту схуднення, з гантелями слід займатися від 2 до 4 раз на тиждень. Пам'ятайте, що після занять з гантелями м'язам необхідно відпочити, тому плануйте наступне заняття через день. Якщо у вас підвищений тиск, тоді перед початком тренувань вам краще проконсультуватися з лікарем.
Спершу необхідно підібрати собі гантелі. На перших порах не беріть гантелі важчі 2-3 кг, поступово вагу можна збільшити до 5 кг З прикладами вправ, які ви зможете виконувати з гантелями, ви можете ознайомитися нижче.


Вправи з гантелями зазвичай підрозділяють на 3 групи:


- вправи для м'язів рук;

- вправи для м'язів спини;

- вправи для м'язів живота і талії.


Під час виконання вправ з руками гантелі необхідно тримати в кожній руці. Вправи з гантелями для схуднення роблять стоячи, по 2 підходи, в кожному по 8-12 повторів. Аналогічно, тільки лежачи на спині, виконуються вправи для зміцнення м'язів спини. Під час опрацювання м'язів живота і талії пам'ятайте, що їх основа - різноманітні нахили (вперед, назад, в сторони). У таких вправах в кожну сторону виконується тільки по одному підходу, в кожному - по 10 повторень.

Також ви можете пропрацювати м'язи ніг - для цього виконуються присідання і випади з гантелями.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації