СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправи проти целюліту


Подружки усі, як одна заявляють мені, що давно мріють позбавитися від "апельсинової кірки" на стегнах. Якщо користуватися дорогими кремами, що обіцяють неймовірно легке усунення целюліту, готові практично усі представниці прекрасної статі, але зайнятися посиленими тренуваннями – готові одиниці. Проте, чудес не буває, або ж вони створюються наполегливою працею.

Скажу пару слів про їжу. Якщо ви дійсно не збираєтеся відступати, необхідно поглянути на їжу, яку ви вживаєте. Інакше усі зусилля даремно, ясно що це основа життєдіяльності людини. Тема їжі не вписується в рамки нашої сьогоднішньої теми, але врахуйте, що слід розглянути здорову дієту, що допускає об'єднання з фізичним навантаженням для самих кращих результатів, які збережуться надовго.

Тепер скажу декілька слів про найкращі вправи від целюліту. Для того, щоб процес почав набирати оберти, важливо об'єднати три чинники в одній вправі: опрацювання м'язових груп в області стегон, витрата калорій, і простота самих вправ. Це дозволить займатися в дома, не віддаючи грошей ні на клубну карту у фітнес-клуб, ні на різні антицелюлітні мазі, дієвість яких не доведена. В першу чергу, це відомі усім з дитинства присідання, виконувані стільки разів, на скільки вистачає сил. Далі, нахили: робите їх по черзі на всіх напрямках - це важливо! Зберігайте осанку! Повторіть вправи 3 рази по 10-15 разів, спочатку на одну, потім на іншу ногу.

Розминка з інтервалами - це одно задоволення! Правило в тому, що проводяться короткі інтенсивні навантаження, в основному, бігові, з тими вправами, які дозволяють відпочити, як можна частіше за одне тренування. Швидкий біг 30-40 секунд, приблизно стільки ж - ходьба. Біжіть приблизно 5 хвилин без перерви, після чого стільки ж часу просто ідіть; тепер всі разом повторно ще пару разів.

Рекомендую вам іншу вправу, яка вимагає деякої підготовки, але вона надзвичайно ефективна. Біг туди-назад по східцях - ось воно! Бігайте впродовж 30 секунд, після чого близько хвилини відпочиньте. Виконуйте цикл впродовж 10 хвилин, потім повторіть увесь комплекс ще пару разів.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації