СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВід яких факторів залежить ціна рашгарда?


У цій статті ми маємо намір висвітлити важливий фактор – ціну рашгарда. Багато починаючих спортсменыв запитують, скільки ж коштує рашгард, чи він насправді вартуэ своїх грошей і чи не пошкодую я витрачені на нього кошти? Зараз ми постараємося відповісти на всі ці питання.

Як і у будь-якого іншого товару, ціна на рашгард не постійна. Тому в одного продавця рашгард може коштувати 10 доларів, а в іншого 50 доларів. Ціна на товар складається з безлічі факторів. Наприклад, таких як: собівартість товару, витрати на його транспортування і розмитнення. Головним же завданням покупця часто стає придбати необхідну йому річ як можна дешевше. Хоча не для всіх цей фактор є ключовим, все залежить від спроможності спортсмена.

від яких факторів залежить ціна рашгарда

Продавці ведуть боротьбу за кожного покупця, тому їм доводиться йти на всілякі поступки, такі як знижки, акції та безкоштовна доставка у разі, якщо ви робите замовлення в інтернет магазині.

При цьому навіть зараз рашгард в нашій країні залишається досить дивовижною річчю, яку можна купити тільки в спеціалізованих магазинах для єдиноборств. Тому продавці в нашій країні виставляють цю екіпіровку за досить високими цінами, якщо порівнювати з сайтами виробників екіпіровки.

Як же бути покупцю, який хоче купити рашгард, але не хоче за нього переплачувати? Просто до покупки потрібно поставитися серйозно: вибрати кілька магазинів і порівняти ціни на товар та доставку товару і зупинити свій вибір на самій вигідній пропозиції. Так само якщо ви хочете заощадити, ми вам радимо купувати рашгарди з минулих колекцій. Вони обійдуться вам значно дешевше.

Середня ціна за якісний бійцівський рашгард в Києві становить 30 доларів, звичайно можна знайти собі модель і за доларів, але є товар вартістю і за 60 доларів.


Від чого ж залежить вартість рашгарда?


Ціна залежить від багатьох факторів:


популярність бренду
дизайн
свіжість колекції
матеріал
з довгим або коротким рукавом.


Самими недорогими моделями є товари від компанії Fixger і Bad Boy. Середній ціновий діапазон мають компанії Venum і Under Armour. Найбільш дорогими є зразки від Hayabusa і Scramble, що відповідає їх високій якості. Зараз у багатьох спортивних магазинах починають продавати рашгарди власного виробництва, але, на жаль, їх якість залишає бажати кращого і ніяк не відповідає ціні за них. Тому ми радимо довіряти тільки добре зарекомендувавши себе бійцівським брендам, які ми перерахували вище.

Вас ні в якому разі не повинна бентежити досить висока ціна за рашгард. Адже купивши її раз, ви надовго забезпечите себе гарною екіпіровкою – річ ця дуже міцна і довговічна і прослужить вам не один рік.

Дане екіпірування чудово замінить вам футболки, які часто рвуться і намокають від поту так, що займатися в них стає важко і не комфортно. А легкий рашгард, який добре пропускає повітря і дуже швидко сохне, стане для вас «другою» шкірою, яка допоможе вам досягти нових перемог.

Ми радимо вам ніколи не економити на своїй екіпіровці. Рашгард по своїй суті є захисною екіпіровкою від хвороботворних мікробів, шкірних захворювань, мікронадривів м'язів, розтягувань і опіків. Тому не економте на своєму здоров'ї. Краще один раз купити собі якісну захисну екіпіровку, ніж потім пропускати тренування за станом здоров'я.

Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації