СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВажливість правильного харчування в спорті


Хороше харчування має важливе значення, особливо серед професійних спортсменів і тих людей, які постійно тренуються. Будь-який вид спорту дає величезне навантаження на організм. Вимоги будь-якої фізичної активності не можуть бути задоволені без правильного раціону харчування. У день, у середньому людина повинна споживати від 2000 до 5000 калорій, залежно від статі і рівня діяльності.

Спортсмену потрібно більшої кількості калорій в день, щоб досягти оптимального здоров'я і продуктивності. Простіше кажучи, потреби харчування спортсмена значно відрізняються від звичайної людини. Але навіть якщо ви не професійний спортсмен, вам необхідно стежити за своїм харчуванням, а давайте розберемося чому це так важливо для досягнення результатів.

важливість правильного харчування в спорті

Початок


Ви ніколи не замислювалися, чому ви відчуваєте себе виснаженим, втомленим і роздратованим, коли ви голодні? Коли організм не отримує поживні речовини, необхідні, щоб не відставати від ваших фізичних навантажень, рівень енергії знижується. Те ж саме стосується і спортсменів, які не дотримуються здорового харчування.

Тіло спортсмена потребує достатньої кількості вуглеводів, щоб запобігти м'язовій втомі і стабілізувати рівень цукру в крові і рівень глікогену в м'язах. Корисні жири перетворюються на паливо, допомагаючи організму нормально насичуватися і тим самим сприяють збільшенню витривалості. Білки необхідні для побудови нових м'язових тканин і підвищення енергії. Позбавляючи ваш організм збалансованого харчування при інтенсивних навантаженнях, ви будете знижувати свою продуктивність і не досягнете бажаних результатів.


Вага


Правильне харчування в поєднанні з фізичними навантаженнями і здоровим життям є кращим способом для контролю ваги. Правильна вага має вирішальне значення для спортсменів. Надмірна вага може уповільнити тіло, впливає на витривалість і викликає безліч проблем зі здоров'ям. Це важливо для спортсменів і постійно тренуючих людей, підтримувати нормальну вагу для досягнення оптимального здоров'я і продуктивності.

За даними Американського коледжу спортивної медицини, кращі види продуктів харчування для спортсменів, зелені листові овочі з високим вмістом клітковини, фрукти, бобові і цільне зерно. Зупиніть свій вибір на пісному білку і на молочні продукти з низьким вмістом жиру, що буде сприяти природному зниженню ваги без будь-яких зусиль. Якщо ви спортсмен, і ви хочете тримати свою вагу під контролем, можна розглянути варіант консультації з професійним дієтологом, який розробить правильний план харчування у відповідності з вашими потребами.


Гідратація


Перебування гідратованим має вирішальне значення для спортсменів. Тіло втрачає життєво важливі рідини через піт і дихання. Якщо організм не отримує достатню кількість рідини, м'язи починають слабшати. Ви збільшуєте ризик зневоднення, якщо ви не випиваєте необхідну кількість води. Вода змащує м'язи і допомагає клітинам транспортувати поживні речовини по всьому організму. Так що пийте воду, особливо якщо ви займаєтеся інтенсивними тренуваннями. Пийте більше, якщо ви регулярно займаєтеся.


Відновлення


Поживні речовини з їжі, яку ви їсте допомагають вилікувати організм, відновити розірвані м'язові волокна. Коли ви їсте правильні продукти, тіло відновлюється набагато швидше, адже основні вітаміни і мінерали сприяють відновленню клітин, регенерації клітин і загоєнню. Вуглеводи і білки допомагають у зростанні і відновленні м'язів. Після тренування необхідно відновити втрачені вуглеводи, щоб забезпечити швидке відновлення м'язів. Тим не менше, частина вуглеводів і білків повинні бути збалансовані і коригуватися залежно від інтенсивності і виду спорту.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації